• Dziś 27°/16°
  • Jutro 23°/13°
  • Jakość powietrza (CAQI): 11
Wiadomości

Poważny wypadek na Al. 11 Listopada. Honda „ścięła” betonowy słup

18 stycznia 2023, 15:20
fot. Wypadki Gorzów
W środę 18 stycznia przy Al. 11 Listopada doszło do wypadku z udziałem volkswagena, hondy i renault. Kierujący volkswagenem wymusił pierwszeństwo przejazdu i zderzył się z hondą i renault. Siła uderzenia sprawiła, że honda zatrzymała się na betonowym słupie, który został dosłownie „ścięty”. Jedna osoba została ranna.

Zanim zatankujesz, sprawdź ceny paliw w Gorzowie.

W środę 18 stycznia o godz. 14.39 dyżurny gorzowskiej straży pożarnej otrzymał zgłoszenie o wypadku przy Al. 11 Listopada. Na miejsce zostały wysłane dwa zastępy straży pożarnej, policja i pogotowie.

Coś Cię wkurza? Widzisz coś niepokojącego? Daj nam znać! Napisz do nas na WhatsApp-ie lub Messengerze.

Na skrzyżowaniu Al. 11 Listopada doszło do wypadku z udziałem trzech samochodów osobowych - volkswagena, hondy i renault. Według wstępnych ustaleń, kierujący volkswagenem przejeżdżał przez torowisko w stronę ul. Olimpijskiej i wymusił pierwszeństwo przejazdu doprowadzając do zderzenia z prawidłowo jadącą hondą, która poruszała się Al. 11 Listopada. Siła uderzenia sprawiła, że honda uderzyła w czekające na wyjazd ul. Olimpijskiej renault i rozbiła się o betonowy słup, który został dosłownie „ścięty”.

W wyniku wypadku poszkodowana została jedna osoba. Droga w miejscu zdarzenia jest zablokowana.


Podziel się

Komentarze

Imprezy


Pozostałe wiadomości