Wiadomości

Zakupy w Nowy Rok? Zrobisz je w Sklepie Polskim

30 grudnia 2022, 13:12, materiał promocyjny
fot. archiwum
Sylwestrowo-noworoczne zakupy będzie można zrobić w Sklepie Polskim przy ul. Ulimskiej. Market będzie czynny zarówno w sobotę 31 grudnia, jak i w niedzielę 1 stycznia. Oprócz artykułów spożywczych i codziennego użytku, kupisz tam również produkty niezbędne na sylwestrowy wieczór.

Przed nami Sylwester i Nowy Rok, więc sklepy 31 grudnia będę czynne krócej niż zazwyczaj, natomiast 1 stycznia 2023 roku będą zamknięte. Wyjątkiem są sklepy, w których pracują sami właściciele.

Tak też jest w przypadku Sklepu Polskiego przy ul. Ulimskiej w Gorzowie, gdzie za kasą stanie sam właściciel, dzięki czemu sklep będzie otwarty również w niedzielę 1 stycznia.

Gorzów: Gdzie po zakupy w dni wolne od pracy?

Jeżeli ktoś będzie chciał zrobić zakupy w sobotę 31 grudnia, bo zabrakło mu składnika do gyrosa czy zapomniał kupić szampana, to będzie mógł zrobić je na ostatnią chwilę w Sklepie Polskim. Market będzie czynny w Sylwestra od godz. 6 rano do godz. 19.

Dla osób, które lubią świeże produkty lub wpadli do nich niespodziewani goście z wizytą w Nowy Rok, mogą wyskoczyć na szybkie zakupy do marketu przy ul. Ulimskiej. Sklep Polski będzie czynny w niedzielę 1 stycznia 2023 roku w godz. od 12 do 18.

W ofercie znajdziemy świeże warzywa i owoce, które są codzienne dostarczane, wędliny od Zyguły oraz pyszne ciasta. Zaopatrzymy się tam też w niezbędne artykuły codziennego użytku, a także rzeczy niezbędne na sylwestrowy wieczór.

Chcesz być na bieżąco? Obserwuj nas na Google News
Jesteś świadkiem ważnego wydarzenia? Coś Cię denerwuje? Nagrałeś film lub zrobiłeś zdjęcie? Daj nam znać!
tel. +48 450 066 400
Wyślij nam wiadomość poprzez Messengera lub WhatsAppa

Podziel się

Komentarze

Imprezy


Pozostałe wiadomości