• -1 10°/1°
  • Dziś 10°/3°
  • Jutro /4°
  • Jakość powietrza (CAQI): 10 Wspaniałe powietrze! Idealny dzień na wyjście.
Wiadomości

Zakupy w Nowy Rok? Zrobisz je w Sklepie Polskim

30 grudnia 2022, 13:12, materiał promocyjny
fot. archiwum
Sylwestrowo-noworoczne zakupy będzie można zrobić w Sklepie Polskim przy ul. Ulimskiej. Market będzie czynny zarówno w sobotę 31 grudnia, jak i w niedzielę 1 stycznia. Oprócz artykułów spożywczych i codziennego użytku, kupisz tam również produkty niezbędne na sylwestrowy wieczór.

Przed nami Sylwester i Nowy Rok, więc sklepy 31 grudnia będę czynne krócej niż zazwyczaj, natomiast 1 stycznia 2023 roku będą zamknięte. Wyjątkiem są sklepy, w których pracują sami właściciele.

Tak też jest w przypadku Sklepu Polskiego przy ul. Ulimskiej w Gorzowie, gdzie za kasą stanie sam właściciel, dzięki czemu sklep będzie otwarty również w niedzielę 1 stycznia.

Gorzów: Gdzie po zakupy w dni wolne od pracy?

Jeżeli ktoś będzie chciał zrobić zakupy w sobotę 31 grudnia, bo zabrakło mu składnika do gyrosa czy zapomniał kupić szampana, to będzie mógł zrobić je na ostatnią chwilę w Sklepie Polskim. Market będzie czynny w Sylwestra od godz. 6 rano do godz. 19.

Dla osób, które lubią świeże produkty lub wpadli do nich niespodziewani goście z wizytą w Nowy Rok, mogą wyskoczyć na szybkie zakupy do marketu przy ul. Ulimskiej. Sklep Polski będzie czynny w niedzielę 1 stycznia 2023 roku w godz. od 12 do 18.

W ofercie znajdziemy świeże warzywa i owoce, które są codzienne dostarczane, wędliny od Zyguły oraz pyszne ciasta. Zaopatrzymy się tam też w niezbędne artykuły codziennego użytku, a także rzeczy niezbędne na sylwestrowy wieczór.

Dziękujemy, że jesteś z nami i przeczytałaś/eś nasz artykuł do końca. Bądź na bieżąco! Obserwuj nas w Wiadomościach Google. Więcej informacji z Gorzowa znajdziesz na stronie głównej portalu gorzowianin.com


Podziel się

Komentarze

Imprezy


Pozostałe wiadomości