• Dziś 24°/15°
  • Jutro 25°/14°
  • Pojutrze 24°/14°
  • Jakość powietrza (CAQI): 17 Wspaniałe powietrze! Idealny dzień na wyjście.
Wiadomości

Na ulice Gorzowa wyjeździe świąteczny tramwaj

1 grudnia 2022, 09:30
fot. Bartłomiej Nowosielski, Urząd Miasta Gorzowa
W tym roku nie zabraknie atrakcji związanym ze świętami Bożego Narodzenia w Gorzowie. W niedzielę 4 grudnia na ulice Gorzowa wyjedzie świąteczny tramwaj, w będzie można posłuchać kolęd.

W tym roku świąteczne iluminacje na ulicach Gorzowa będą dużo skromniejsze, niż w latach ubiegłych. Ponadto władze Gorzowa zrezygnowały z organizacji miejskiego Sylwestra. Jednak miasto nie zrezygnowało z Jarmarku Bożonarodzeniowego oraz z kampanii „Gorzów blisko świąt”. Jednym z partnerów akcji został portal gorzowianin.com. Przez cały grudzień w Gorzowie będzie się działo. Więcej na temat świątecznych wydarzeń przeczytasz w artykule „Gorzów Blisko Świąt 2022 - Kalendarz świątecznych wydarzeń dla gorzowian”.

Wśród jednej z atrakcji, która czeka na mieszkańców będzie świąteczny tramwaj. Jest to atrakcja, którą kolejny rok z rzędu przygotowało miasto wspólnie z Miejskim Zakładem Komunikacji w Gorzowie.

Świąteczny tramwaj wyjedzie na ulice Gorzowa

Świąteczny tramwaj rozpocznie kursowanie po Gorzowie w niedzielę 4 grudnia. Na jego pokładzie będzie można posłuchać kolęd i muzyki świątecznej w wykonaniu gorzowskich artystów. Jakich? To niespodzianka - zapewniają organizatorzy, czyli przedstawiciele Miejskiego Zakładu Komunikacji. Tramwaj będzie kursował na trasie Wieprzyce - Piaski - Wieprzyce. Przejazd będzie darmowy. Kolejne muzyczne przejazdy odbywać się będą także w kolejne niedziele - 11 grudnia i 18 grudnia.

Jak będzie kursował świąteczny tramwaj w Gorzowie?

Miejski Zakład Komunikacji w Gorzowie , że świąteczny tramwaj będzie kursował w niedzielę 4, 11 i 18 grudnia w godz. 15.25 – 19. Tramwaj będzie kursował na linii nr "2" i wykona następujące kursy:

- z przystanku Wieprzyce o godz. 15.25, 16.38, 17.55

- z przystanku Piaski o godz. 15.58, 17.10, 18.28.

Dziękujemy, że jesteś z nami i przeczytałaś/eś nasz artykuł do końca. Bądź na bieżąco! Obserwuj nas w Wiadomościach Google. Więcej informacji z Gorzowa znajdziesz na stronie głównej portalu gorzowianin.com


Podziel się

Komentarze

Zobacz także

Imprezy


Pozostałe wiadomości