Wiadomości

Uwaga, na drogach i chodnikach w Gorzowie będzie ślisko!

20 listopada 2022, 13:40, red
fot. czytelnik
IMGW ostrzega przed oblodzeniem na drogach i chodnikach na terenie Gorzowa i powiatu gorzowskiego. Wszystko przez marznące opady deszczu ze śniegiem oraz zamarzanie mokrego śniegu. Temperatura w nocy przy gruncie będzie wynosić od -4 do -7 stopni Celsjusza, a lokalnie może spaść nawet do -13 stopni.

Instytut Meteorologii i Gospodarki Wodnej ostrzega przed oblodzeniem na terenie Gorzowa i powiatu gorzowskiego. Alert dotyczy również powiatu strzelecko-drezdeneckiego, sulęcińskiego, międzyrzeckiego, słubickiego, świebodzińskiego i krośnieńskiego.

Ostrzeżenie pierwszego stopnia obowiązuje od niedzieli 20 listopada od godz. 18 do poniedziałku 21 listopada do godz. 10. Według prognoz możemy spodziewać się zamarzania mokrej nawierzchni dróg i chodników po opadach deszczu ze śniegiem oraz mokrego śniegu. To wszystko w połączeniu z minusową temperaturą sprawi, że na drogach i chodnikach pojawi się oblodzenie.

Temperatura będzie wynosić od -1 do -5 stopni Celsjusza, a lokalnie spadnie do -11 stopni. Z kolei temperatura przy gruncie będzie jeszcze niższa i wyniesie od -4 do -7 stopni Celsjusza, lokalnie może spaść do nawet -13 stopni.

Chcesz być na bieżąco? Obserwuj nas na Google News
Jesteś świadkiem ważnego wydarzenia? Coś Cię denerwuje? Nagrałeś film lub zrobiłeś zdjęcie? Daj nam znać!
tel. +48 450 066 400
Wyślij nam wiadomość poprzez Messengera lub WhatsAppa

Podziel się

Komentarze

Zobacz także

Imprezy


Pozostałe wiadomości