W piątek 18 listopada o godz. 18.27 dyżurny gorzowskiej straży pożarnej otrzymał zgłoszenie o wypadku na drodze wojewódzkiej nr 130 przy wyjeździe z Wysokiej w stronę Tarnowa. Na miejsce zostały wysłane trzy zastępy straży pożarnej, policja i pogotowie.
Na łuku drogi, gdzie znajduje się nieczynny przejazd kolejowy, kierujący busem z niewyjaśnionych przyczyn zjechał na pobocze, w wyniku czego auto przewróciło się na bok. Pojazdem podróżowało łącznie 8 osób. Na szczęście nikomu nic się nie stało.
W miejscu zdarzenia ruch odbywa się wahadłowo.
|
OD NOWA: Kortez | Igo | Ralph Kaminski | Kasia Sienkiewicz
26 lipca 2026
kup bilet |
|
Piotr Rubik - "Psałterz wrześniowy" Koncert jubileuszowy - 20-lecie
11 kwietnia 2027
kup bilet |
|
Bad Boys Blue, No Mercy, Francesco Napoli i Joy
3 października 2026
kup bilet |
|
Kabaretowa Biesiada Śląska
22 listopada 2026
kup bilet |