• Dziś 30°/19°
  • Jutro 27°/16°
  • Jakość powietrza (CAQI): 13
Wiadomości

Kierowca forda wymusił pierwszeństwo i zderzył się z audi

18 listopada 2022, 14:04
fot. Wypadki Gorzów
W piątek na skrzyżowaniu ul. Chrobrego i Spichrzowej w Gorzowie doszło do wypadku z udziałem forda i audi. Mężczyzna kierujący fordem wymusił pierwszeństwo przejazdu podczas lewoskrętu, przez co doprowadził do zderzenia z audi. Kierowca forda doznał obrażeń i został zabrany do szpitala.

W piątek 18 listopada o godz. 12.21 dyżurny gorzowskiej straży pożarnej otrzymał zgłoszenie o wypadku na skrzyżowaniu ul. Chrobrego i Spichrzowej w centrum Gorzowa. Na miejsce został wysłany jeden zastęp straży pożarnej, policja i pogotowie.

Doszło tam do zderzenia forda i audi. Według wstępnych ustaleń, starszy mężczyzna kierujący fordem jechał mostem Staromiejskim od strony ronda św. Jerzego w kierunku centrum i chciał skręcić w lewo w ul. Spichrzową. Natomiast kierujący audi jechał ul. Chrobrego od strony centrum w kierunku mostu Staromiejskiego.

Oba samochody miały zielone światło, jednak kierujący fordem podczas lewoskrętu nie ustąpił pierwszeństwa prawidłowo jadącej audi, przez co doprowadził do zderzenia. Przód forda został całkowicie zniszczony. W wyniku wypadku, starszy mężczyzna kierujący fordem doznał obrażeń i został zabrany do szpitala.

Dziękujemy, że jesteś z nami i przeczytałaś/eś nasz artykuł do końca. Bądź na bieżąco! Obserwuj nas w Wiadomościach Google. Więcej informacji z Gorzowa znajdziesz na stronie głównej portalu gorzowianin.com


Podziel się

Komentarze

Zobacz także

Imprezy


Pozostałe wiadomości