• Dziś -2°/-6°
  • Jutro -1°/-4°
  • Pojutrze -1°/-6°
  • Jakość powietrza (CAQI): 71 Bywało lepiej… To nie jest najlepszy dzień na wyjście.
Wiadomości

Prezydent Gorzowa Jacek Wójcicki został ojcem

15 listopada 2022, 17:40
fot. facebook.com/kwwjackawojcickiego
We wtorek 15 listopada prezydent Gorzowa Jacek Wójcicki pochwalił się, że został ojcem. Na świat przyszła jego córeczka Judyta. Jak przyznaje Wójcicki, dla niego i żony Klaudii dziecko jest całym światem.

W środę 1 grudnia 2022 roku mija dokładnie osiem lat odkąd urząd prezydenta Gorzowa objął Jacek Wójcicki. To już druga kadencja prezydenta Wójcickiego, który będzie mógł wystartować jeszcze w jednych wyborach samorządowych w 2023 roku.

Przez te osiem lat sporo wydarzyło się zarówno w życiu zawodowym, jak i prywatnym prezydenta Wójcickiego. W czerwcu 2019 roku wziął ślub ze swoją partnerką Klaudią, natomiast w październiku Wójcicki pochwalił się, że zostanie ojcem i wrzucił na swój profil zdjęcie z pięknej sesji, w które uczestniczył ze swoją żoną Klaudią, która była już w zaawansowanej ciąży.

Natomiast we wtorek 15 listopada pochwalił się kolejnym ważnym wydarzeniem ze swojego życia prywatnego. Na świat przyszła jego córeczka Judyta. - Jak podaje ONZ dziś na świat przyszedł 8 miliardowy człowiek. Dla nas Judytka jest całym światem! - chwali się Jacek Wójcicki, prezydent Gorzowa na swoim facebookowym profilu.

Pod zdjęciem świeżo upieczonych rodziców z maleństwem płynie lawina życzeń. Również redakcja portalu gorzowianin.com życzy całej rodzinie dużo zdrowia, siły i miłości.

Dziękujemy, że jesteś z nami i przeczytałaś/eś nasz artykuł do końca. Bądź na bieżąco! Obserwuj nas w Wiadomościach Google.


Podziel się

Komentarze

Zobacz także

Imprezy


Pozostałe wiadomości