Wiadomości

Zamknięte dwa pasy na moście Staromiejskim. Tworzą się korki

4 listopada 2022, 14:28
fot. gorzow-wielkopolski.webcamera.pl
Kierowcy, którzy po godz. 14 chcą przejechać przez most Staromiejski muszą liczyć się ze sporymi utrudnieniami. Dwa pasy na moście zostały wyłączone z ruchu, co spowodowało zwężenie i przeniesienie ruchu w obu kierunkach na sąsiednie pasy. To sprawiło, że w rejonie mostu Staromiejskiego tworzą się korki.

- Co się dzieje na moście w centrum? Połowa mostu Staromiejskiego zamknięta w godzinach szczytu. Mega korki z każdej strony – napisał czytelnik Łukasz, który utknął w korku przy ul. Nadbrzeżnej.

Faktycznie dwa pasy na moście Staromiejskim prowadzące od strony ronda św. Jerzego w kierunku ul. Chrobrego zostały wyłączone z ruchu. Jak się okazuje, prowadzone są tam prace przy zewnętrznej części mostu - pracownicy w koszu znajdują się tuż za barierkami. Teren został wygrodzony ze względów bezpieczeństwa.

To spowodowało, że ruch w obu kierunkach został puszczony sąsiednim pasem – wszystko zostało odpowiednio oznakowane. Tym samym kierowcy jadący od strony centrum natrafią na zwężenie, przez co korkuje się nie tylko ul. Chrobrego od strony katedry, ale również ul. Nadbrzeżna i Spichrzowa. Podobnie sytuacja wygląda od strony ronda św. Jerzego.

Zwróciliśmy się z prośbą o komentarz w tej sprawie do Urzędu Miasta Gorzowa. Czekamy na odpowiedź.

Chcesz być na bieżąco? Obserwuj nas na Google News
Jesteś świadkiem ważnego wydarzenia? Coś Cię denerwuje? Nagrałeś film lub zrobiłeś zdjęcie? Daj nam znać!
tel. +48 450 066 400
Wyślij nam wiadomość poprzez Messengera lub WhatsAppa

Podziel się

Komentarze

Imprezy


Pozostałe wiadomości