• Dziś 24°/15°
  • Jutro 25°/14°
  • Pojutrze 24°/14°
  • Jakość powietrza (CAQI): 17 Wspaniałe powietrze! Idealny dzień na wyjście.
Wiadomości

Zderzenie ciężarówki z peugeotem

31 października 2022, 12:52
fot. Wypadki Gorzów
W poniedziałkowe popołudnie doszło do wypadku przy ul. Pomorskiej w Gorzowie. Kierujący pojazdem ciężarowym podczas zmiany pasa, zahaczył o prawidłowo jadącego peugeota, przez co doprowadził do zderzenia. Na szczęście nikomu nic się nie stało.

W poniedziałek 31 października o godz. 12.29 dyżurny gorzowskiej straży pożarnej otrzymał zgłoszenie o wypadku przy ul. Pomorskiej w Gorzowie. Na miejsce zostały wysłane dwa zastępy straży pożarnej i policja.

Do zdarzenia doszło na pasie ul. Pomorskiej w kierunku ronda Solidarności. Według wstępnych ustaleń, kierujący pojazdem ciężarowym jechał lewym pasem i podczas zmiany pasa na prawy, nie zachował odpowiedniej ostrożności i zahaczył o tył peugeota, w wyniku czego peugeot został obrócony i doszło do zderzenia. Jak relacjonują świadkowie, peugeot był pchany w ten sposób przez ciężarówkę przez około 100 metrów.

Na szczęście nikomu nic się nie stało. Prawy pas na odcinku rondo Ofiar Katynia – rondo Solidarności jest zablokowany.

Dziękujemy, że jesteś z nami i przeczytałaś/eś nasz artykuł do końca. Bądź na bieżąco! Obserwuj nas w Wiadomościach Google. Więcej informacji z Gorzowa znajdziesz na stronie głównej portalu gorzowianin.com


Podziel się

Komentarze

Imprezy


Pozostałe wiadomości