• Dziś -2°/-2°
  • Jutro /-2°
  • Pojutrze /-3°
  • Jakość powietrza (CAQI): 79 Zła jakość powietrza! Lepiej zostań dzisiaj w domu.
Wiadomości

Czytelnicy: Dlaczego śmigłowiec latał wieczorem nad Gorzowem?

29 października 2022, 11:44
fot. Pixabay
W piątkowy wieczór nad Gorzowem było słychać i widać przelatujący wielokrotnie śmigłowiec Lotniczego Pogotowia Ratunkowego. Czytelnicy dopytywali się, co się stało i dlaczego śmigłowiec krążył nad miastem oraz wylądował na boisku w Różankach.

W piątkowy wieczór 28 października do portalu gorzowianin.com zaczęli zgłaszać się czytelnicy, którzy dopytywali się, co się dzieje w Gorzowie, że nad miastem ciągle lata śmigłowiec. Przed godz. 21 śmigłowiec lądował również na boisku w Różankach.

- Czy wiecie co się stało, że śmigłowiec ratunkowy co chwilę krąży nad Gorzowem? - pytał się czytelnik Bartek. - Jeden śmigłowiec krążył nad Różankami, wylądował na boisku i po chwili odleciał - napisał Daniel. - Co się stało, że helikopter lądował na boisku Róża Różanki w Różankach? Natomiast po chwili odleciał – dopytywała się z kolei czytelniczka Stefania. - Od dłuższego czasu śmigłowiec krąży nisko nad miastem. Coś się stało? - napisał Wojtek.

Uspokajamy, nic się nie stało. Były to nocne ćwiczenia pilotów śmigłowca Lotniczego Pogotowia Ratunkowego. Piloci ratownika24 odbywają szkolenia z lotów w noktowizji. To już kolejne wieczorno-nocne ćwiczenia, które przechodzi załoga gorzowskiego śmigłowca LPR

Dziękujemy, że jesteś z nami i przeczytałaś/eś nasz artykuł do końca. Bądź na bieżąco! Obserwuj nas w Wiadomościach Google.


Podziel się

Komentarze

Zobacz także

Imprezy


Pozostałe wiadomości