Wiadomości

Czytelnicy: Dlaczego śmigłowiec latał wieczorem nad Gorzowem?

29 października 2022, 11:44
fot. Pixabay
W piątkowy wieczór nad Gorzowem było słychać i widać przelatujący wielokrotnie śmigłowiec Lotniczego Pogotowia Ratunkowego. Czytelnicy dopytywali się, co się stało i dlaczego śmigłowiec krążył nad miastem oraz wylądował na boisku w Różankach.

W piątkowy wieczór 28 października do portalu gorzowianin.com zaczęli zgłaszać się czytelnicy, którzy dopytywali się, co się dzieje w Gorzowie, że nad miastem ciągle lata śmigłowiec. Przed godz. 21 śmigłowiec lądował również na boisku w Różankach.

- Czy wiecie co się stało, że śmigłowiec ratunkowy co chwilę krąży nad Gorzowem? - pytał się czytelnik Bartek. - Jeden śmigłowiec krążył nad Różankami, wylądował na boisku i po chwili odleciał - napisał Daniel. - Co się stało, że helikopter lądował na boisku Róża Różanki w Różankach? Natomiast po chwili odleciał – dopytywała się z kolei czytelniczka Stefania. - Od dłuższego czasu śmigłowiec krąży nisko nad miastem. Coś się stało? - napisał Wojtek.

Uspokajamy, nic się nie stało. Były to nocne ćwiczenia pilotów śmigłowca Lotniczego Pogotowia Ratunkowego. Piloci ratownika24 odbywają szkolenia z lotów w noktowizji. To już kolejne wieczorno-nocne ćwiczenia, które przechodzi załoga gorzowskiego śmigłowca LPR

Chcesz być na bieżąco? Obserwuj nas na Google News
Jesteś świadkiem ważnego wydarzenia? Coś Cię denerwuje? Nagrałeś film lub zrobiłeś zdjęcie? Daj nam znać!
tel. +48 450 066 400
Wyślij nam wiadomość poprzez Messengera lub WhatsAppa

Podziel się

Komentarze

Zobacz także

Imprezy


Pozostałe wiadomości