Wiadomości

Na "kwadracie" zaginęła 6-latka. Szukali jej wszyscy. Odnalazła się cała i zdrowa!

20 października 2022, 16:48
Dziewczynka zaginęła około godziny 15:30. Sofia ubrana była w czarną kurtkę, czarne leginsy i różową czapkę. Dziecka szukali policjanci i strażacy. Na kwadracie było też pogotowie ratunkowe.

Dziewczynka została odnaleziona tuż przed godziną 17:00. Na jednej z ulic zauważyła ją osoba, który przyprowadziła ją do patrolu policji. Dziewczynka była w okolicach gorzowskiego kwadratu. 

Jak wynika z naszych informacji, dziewczynka bawiła się na kwadracie pod opieką osoby dorosłej. W pewnym momencie zobaczyła dwie swoje koleżanki, z którymi poszła wzdłuż torowiska w stronę Kłodawki. Sofia przez cały ten czas przebywała ze swoim koleżankami, które były pod opieką osoby dorosłej. Kobieta jednak nie miała pojęcia, że dziewczynka oddaliła się od rodziców.

Wcześniej komunikat o następującej treści wystosowali gorzowscy policjanci

Gorzowscy policjanci i strażacy poszukują 5-letniej Sofii, która zaginęła w okolicach parku tzw. kwadrat (ul. Bolesława Chrobrego) około godziny 15. Zaginiona ubrana była w czarne leginsy, czarna kurtka, czarne buty i jasnoróżowa czapka. Ktokolwiek zna miejsce jej przebywania lub widział ją proszony jest o pilny kontakt ze służbami pod numerem telefonu 112.
Zanim jednak policja potwierdziła zaginięcie 5-latki, w mediach społecznościowych zawrzało. Wszyscy udostępniali zdjęcia dziewczynki, docierały do nas informacje o tym, że ludzie zbierają się w grupy, aby rozpocząć poszukiwania. Pojawiła się też niepotwierdzona informacja o rzekomym porwaniu dziewczynki.
Chcesz być na bieżąco? Obserwuj nas na Google News
Jesteś świadkiem ważnego wydarzenia? Coś Cię denerwuje? Nagrałeś film lub zrobiłeś zdjęcie? Daj nam znać!
tel. +48 450 066 400
Wyślij nam wiadomość poprzez Messengera lub WhatsAppa

Fotoreportaż


1/4 Na "kwadracie" zaginęła 6-latka. Szukali jej wszyscy. Odnalazła się cała i zdrowa!

1/4 Na

2/4 Na "kwadracie" zaginęła 6-latka. Szukali jej wszyscy. Odnalazła się cała i zdrowa!

2/4 Na

3/4 Na "kwadracie" zaginęła 6-latka. Szukali jej wszyscy. Odnalazła się cała i zdrowa!

3/4 Na

4/4 Na "kwadracie" zaginęła 6-latka. Szukali jej wszyscy. Odnalazła się cała i zdrowa!

4/4 Na

Podziel się

Komentarze

Imprezy


Pozostałe wiadomości