• Dziś /-2°
  • Jutro /-1°
  • Pojutrze 11°/2°
  • Jakość powietrza (CAQI): 8 Wspaniałe powietrze! Idealny dzień na wyjście.
Wiadomości

Jazda 83-latka pod prąd trasą S3 zakończona w rowie

14 października 2022, 09:38
fot. Pomoc Drogowa Fix-Car
W piątek 14 października doszło do niebezpiecznego zdarzenia na trasie S3 na węźle Gorzów Zachód. Kierujący samochodem osobowym marki ford jechał pod prąd S3 i zjeżdżając z drogi ekspresowej w ul. Kostrzyńską, aby uniknąć czołowego zderzenia z innym autem zjechał do rowu. 83-letni kierowca forda zostanie ukarany mandatem w wysokości 2 tys. zł i 15 punktami karnymi.

W piątek 14 października o godz. 8.48 dyżurny gorzowskiej straży pożarnej otrzymał zgłoszenie o wypadku na węźle Gorzów Zachód z udziałem samochodu osobowego marki ford . Na miejsce został wysłany jeden zastęp straży pożarnej i policja.

Kiedy służby dotarły na miejsce okazało się, że samochód osobowy marki ford znajduje się w rowie, a jego kierowca zjeżdżał z trasy S3 w ul. Kostrzyńską pod prąd. - Kierujący fordem był trzeźwy. Według wstępnych ustaleń policjantów 83-letni kierowca forda zjeżdżając z trasy S3 pod prąd, próbował uniknąć czołowego zderzenia z innym, prawidłowo jadącym pojazdem, dlatego też zjechał do rowu. Trwa wyjaśnianie czy mężczyzna jechał pod prąd drogą ekspresową przez dłuższy odcinek czy też postanowił zawrócić i zjechać nieprawidłowo z trasy S3 – komentuje Grzegorz Jaroszewicz, rzecznik prasowy Komendy Miejskiej Policji w Gorzowie.

83-letni kierowca forda musi liczyć się z karą za swoje nieodpowiedzialne zachowanie, które mogło skończyć się czołowym zderzeniem z innym pojazdem. Policjanci ukarali mężczyznę mandatem w wysokości 2 tys. zł oraz 15 punktami karnymi.

Dziękujemy, że jesteś z nami i przeczytałaś/eś nasz artykuł do końca. Bądź na bieżąco! Obserwuj nas w Wiadomościach Google. Więcej informacji z Gorzowa znajdziesz na stronie głównej portalu gorzowianin.com


Podziel się

Komentarze

Zobacz także

Imprezy


Pozostałe wiadomości