Wiadomości

Zderzenie fiata z motocyklistką

9 października 2022, 10:25
fot. Wypadki Gorzów
W niedzielny poranek na drodze krajowej nr 22 pod Gorzowem doszło do wypadku z udziałem samochodu osobowego marki fiat i motocyklistki. Na miejsce została wysłana policja, straż pożarna i pogotowie. Kobieta kierująca motocyklem została ranna, trafiła do szpitala.

W niedzielę 9 października o godz. 9.42 dyżurny gorzowskiej straży pożarnej otrzymał zgłoszenie o wypadku na skrzyżowaniu drogi krajowej nr 22 z drogą na Łagodzin i Ulim. Na miejsce zostały wysłane trzy zastępy straży pożarnej, policja i pogotowie.

Jak się okazało, doszło tam do wypadku z udziałem samochodu osobowego marki fiat oraz motocyklistki. Według wstępnych ustaleń kobieta kierująca motocyklem jechała DK22, natomiast kierujący fiatem wyjeżdżał z drogi podporządkowanej od strony Ulimia i wymusił pierwszeństwo na prawidłowo jadącej motocyklistce.

Ranna motocyklistka trafiła do szpitala – prawdopodobnie doznała złamania nogi. W miejscu wypadku wprowadzono ruch wahadłowy.

To niestety kolejny wypadek z udziałem samochodu osobowego i motocykla do którego doszło w ten weekend. W sobotę 8 października zdarzenie przy ul. Złotego Smoka zakończyło się niestety tragicznie. Motocyklista zmarł w wyniku poniesionych obrażeń. Więcej na ten temat przeczytasz w artykule „Tragiczny wypadek w Gorzowie. Nie żyje motocyklista”.

Chcesz być na bieżąco? Obserwuj nas na Google News
Jesteś świadkiem ważnego wydarzenia? Coś Cię denerwuje? Nagrałeś film lub zrobiłeś zdjęcie? Daj nam znać!
tel. +48 450 066 400
Wyślij nam wiadomość poprzez Messengera lub WhatsAppa

Podziel się

Komentarze

Imprezy


Pozostałe wiadomości