Wiadomości

Stal zmierzy się z Motorem. Gdzie oglądać finał PGE Ektraligi?

25 września 2022, 09:40
Przed telewizorami, przed smartfonami, na bulwarze w Gorzowie czy też na stadionie w Lublinie. Sympatycy czarnego sportu z naszego miasta mają dziś swoje święto. Stal, która jeszcze przed fazą play-off skazywana była na czwarte miejsce w ligowej tabeli, w niedzielny wieczór walczyć będzie o tytuł Drużynowego Mistrza Polski.

Do Lublina jedzie niewielka część kibiców gorzowskiej Stali. Biletów dla gości było mało i rozeszły się one wręcz w ekspresowym tempie. Ci, którzy mieli szczęście, podążają w kierunku Lublina. O 4:28 w tym kierunku wyjechali pierwsi kibice. Grupa około 20-30 osób podbiła znacznie frekwencję w pociągu IC Lubuszanin, który codziennie kursuje na trasie Gorzów Wielkopolski - Lublin. Podróż pociągiem nie należy do najłatwiejszych, więc wielu wybrało własny transport. Z naszych informacji wynika, że w kierunku Lublina zmierzają mniej lub bardziej zorganizowane busy, autobusy i prywatne pojazdy. 

Jedno jest pewne, na trybunach na pewno będzie żółto, ale to nie dlatego, że sektor gości zostanie zapełniony po brzegi, ale żółte to też barwy naszych przeciwników. Ci, którzy nie mieli szczęścia, próbowali też kupić bilety na mecz w Lublinie w normalnej sprzedaży. Łącznie było 9000 biletów, a normalny bilet kosztował 90 złotych. Wszystkie rozeszły się w ekspresowym tempie. Nic dziwnego, każdy chce być świadkiem historii, po gdyby lublinianom udało się pokonać Stal odpowiednio wysoko (czytaj: chociażby odrobić straty z Gorzowa), to będzie to pierwszy złoty medal „Koziołków”. W ubiegłym roku drużyna ta przegrała złoto w walce z Betardem Wrocław. 

Gdzie możemy oglądać finał żużlowej ekstraligi w 2022 roku? Początek meczu o godzinie 19:15

- Bezpośrednią transmisję przeprowadzi stacja Canal+ Sport 5 (wcześniej nSport+). 

- Mecz na żywo można śledzić też na platformie  Canal+ Online

- Władze Gorzowa zorganizowały wspólnego oglądanie meczu na Bulwarze Zachodnim, tuż przy Wildomie. Więcej tutaj: Kibicuj Stali Gorzów w strefie kibica na bulwarze

- Tekstową relację można śledzić na wielu stronach internetowych, np. speedwaynews.pl 

Chcesz być na bieżąco? Obserwuj nas na Google News
Jesteś świadkiem ważnego wydarzenia? Coś Cię denerwuje? Nagrałeś film lub zrobiłeś zdjęcie? Daj nam znać!
tel. +48 450 066 400
Wyślij nam wiadomość poprzez Messengera lub WhatsAppa

Podziel się

Komentarze

Imprezy


Pozostałe wiadomości