Wracamy do sprawy sobotniego wypadku w miejscowości Tarnów o którym portal gorzowianin.com informował w artykule „Kierowca volvo wjechał w płot i drzewa”. Do zdarzenia doszło w sobotę 17 września po godz. 21.30. Na miejsce zostały wysłane dwa zastępy straży pożarnej, policja oraz pogotowie.
Kierujący samochodem osobowym marki volvo na łuku drogi stracił panowanie nad autem, zjechał na lewą stronę i wypadł z jezdni. Kierowca volvo wjechał w płot i rosnące wzdłuż ogrodzenia świerki, a następnie niszcząc ogrodzenie posesji uderzył w przyległą wiatę z drewnem. - Ze względu na zaklinowanie się samochodu, kierowcę ewakuowano przez bagażnik pojazdu – opowiadają strażacy z OSP Lubiszyn.
Jak się okazało, kierowca volvo był pijany. - 47-letni mężczyzna kierujący volvo był pod wpływem alkoholu. Badanie alkomatem wykazało, że miał w swoim organizmie 1,5 promila alkoholu. Mężczyzna został zatrzymany do wytrzeźwienia – mówi Grzegorz Jaroszewicz, rzecznik prasowy Komendy Miejskiej Policji w Gorzowie.
47-latek odpowie za prowadzenie auta prowadzenie pojazdu pod wpływem alkoholu. Grozi mu do 2 lat więzienia.
|
Piotr Rubik - "Psałterz wrześniowy" Koncert jubileuszowy - 20-lecie
11 kwietnia 2027
kup bilet |
|
Kabaretowa Biesiada Śląska
22 listopada 2026
kup bilet |
|
NIRVANA SYMPHONIC TRIBUTE - przebojowy program na żywo w Polsce
6 listopada 2026
kup bilet |
|
Bad Boys Blue, No Mercy, Francesco Napoli i Joy
3 października 2026
kup bilet |