• Dziś -2°/-6°
  • Jutro -1°/-4°
  • Pojutrze -1°/-6°
  • Jakość powietrza (CAQI): 118 Bardzo zła jakość powietrza! Zostań dziś w domu.
Wiadomości

Stal walczy o półfinał. Na pokładzie Vaculik i Paluch

28 sierpnia 2022, 12:01
To już dzisiaj - o godzinie 19:15 rozpocznie się pierwszy bieg ćwierćfinałowego meczu rewanżowego pomiędzy gorzowską Stalą a toruńskim Apatorem. Goście przyjeżdżają do Gorzowa z niewielką zaliczką - dwóch punktów.

Tegoroczne potyczki dwóch drużyn były wyrównane i emocjonujące. Na to liczą też kibice, którzy zapewne licznie przybędą na stadion przy Śląskiej, alby dopingować swoją drużynę. W rundzie zasadniczej oba mecze zakończyły  się rezultatem 47:43 na korzyść gospodarzy, przez co finalnie nikt nie uzyskał punktu bonusowego. 

Dziś Stal może liczyć na wsparcie Martina Vaculíka i Oskara Palucha, lecz w ich szeregach zabraknie Andersa Thomsena, u którego kontuzja wymusiła zakończenie sezonu. Za Duńczyka będzie możliwe zastosowanie Zastępstwa Zawodnika. Jeśli chodzi o zestawienie Apatora, to tutaj skład pozostaje bez zmian. Goście zwycięstwa na pewno będą upatrywać w mających dobry sezon u Roberta Lamberta i Patryka Dudka. Należy też pamiętać, że Jack Holder w roku 2020 ścigał się w barwach Stali jako „gość”, więc Australijczyk również zna ścieżki gorzowskiego owalu.

Początek spotkania zaplanowany został na godzinę 19:15. 

Awizowane składy:

Moje Bermudy Stal Gorzów:

9. Szymon Woźniak

10. Patrick Hansen

11. Martin Vaculík

12. Anders Thomsen (ZZ)

13. Bartosz Zmarzlik

14. Oskar Paluch

15. Mateusz Bartkowiak

16.


For Nature Solutions Apator Toruń:

1. Jack Holder

2. Paweł Przedpełski

3. Patryk Dudek

4. ZZ

5. Robert Lambert

6. Krzysztof Lewandowski

7. Denis Zieliński

8.

Dziękujemy, że jesteś z nami i przeczytałaś/eś nasz artykuł do końca. Bądź na bieżąco! Obserwuj nas w Wiadomościach Google.


Podziel się

Komentarze

Imprezy


Pozostałe wiadomości