• Dziś /-5°
  • Jutro -1°/-7°
  • Pojutrze -2°/-6°
  • Jakość powietrza (CAQI): 23 Wspaniałe powietrze! Idealny dzień na wyjście.
Wiadomości

Piłka nożna: Stilon-Ślęza na żywo w systemie PPV

27 sierpnia 2022, 10:49
źródło: FB/StilonGorzow
To już 5 kolejka piłkarskiej III ligi. Tym razem w Gorzowie, na stadionie przy ulicy Olimpijskiej zagra Stilon. Biało niebiescy podejmą przed własną publicznością Ślęzę Wrocław. Mecz można obejrzeć w systemie PPV.

Gorzowski Stilon, beniaminek III ligi ze zmiennym szczęściem radzi sobie w tegorocznych rozgrywkach. Podopieczni trenera Karola Gliwińskiego jak do tej pory wygrali tylko jeden mecz, trzy przegrali. Dziś (w sobotę, 27 sierpnia) Stilon ma szansę na kolejne meczowe punkty, choć przeciwnik do najłatwiejszych nie należy. Do Gorzowa przyjeżdżają zawodnicy Ślęzy Wrocław. Zespół ten ma na swoim koncie dwa zwycięstwa i dwie porażki i zajmuje 8 miejsce w ligowej tabeli. 

Mecz rozpoczyna się o godzinie 17:00 na stadionie przy ulicy Olimpijskiej w Gorzowie. Ci, którzy nie mogą uczestniczyć bezpośrednio w tym wydarzeniu, mecz mogą obejrzeć w systemie PPV. Klub sportowy Stilon Gorzów od tego sezonu przygotowuje dla swoich kibiców bezpośrednią relację ze stadionu z komentarzem.

Relacja na żywo z meczu Agencja Inwestycyjna Stilon Gorzów - Ślęza Wrocław dostępna jest tutaj: https://live.stilon.gorzow.pl/

Dziękujemy, że jesteś z nami i przeczytałaś/eś nasz artykuł do końca. Bądź na bieżąco! Obserwuj nas w Wiadomościach Google.


Podziel się

Komentarze

Imprezy


Pozostałe wiadomości