Wiadomości

Anders Thomsen już po operacji. Kibice wspierają żużlowca

22 sierpnia 2022, 13:07
W sieci społecznościowej pojawiło się zdjęcie Andersa Thomsena, kontuzjowanego zawodnika zespołu Moje Bermudy Stal Gorzów. Żużlowiec jest już po operacji i czuje się dobrze.

Jeszcze w niedzielę zawodnik na swoim profilu poinformował, że jest w szpitalu w Glasgow i czeka na operację prawej nogi. Jak się okazało, żużlowiec w wyniku upadku doznał otwartego złamania piszczeli. - Sezon się dla mnie skończył, ale wrócę silniejszy - pisał przed operacją Thomsen.

Dziś Thomsen jest już po operacji i jak sam twierdzi - czuje się dobrze. Jest też szansa, że w tym tygodniu wyjdzie ze szpitala. Nie oznacza to jednak, że Duńczyk wystartuje w tym sezonie. Teraz czeka go zapewne dość długa rehabilitacja. - Jestem dzień po operacji i czuję się dobrze, mam nadzieję, że w tym tygodniu opuszczę szpital. Dziękuję za wsparcie - napisał na FB Thomsen.

Kibice wspierają żużlowca

Kibice gorzowskiej Stali na FB wspierają żużlowca, jak mogą. Pojawia się mnóstwo komentarzy pod zdjęciem Thomsena:

Anders, 3maj się i wracaj do zdrowia. Czekamy na dobre wieści - zasługujesz na samo dobro, bo jestem znakomitym człowiekiem i oczywiście sportowcem. 

Anders. maszyny ci stygną!!! Wracaj szybko do zdrowia !!!

Poczekamy nie spiesz się. Na Mistrza warto czekać !! Zdrowie najważniejsze później żużel

Thomsen w tym sezonie w Stali wystąpił w 14 meczach, w których zdobył 116 punktów i 17 punktów bonusowych. Jego średnia biegowa to 2,046

Chcesz być na bieżąco? Obserwuj nas na Google News
Jesteś świadkiem ważnego wydarzenia? Coś Cię denerwuje? Nagrałeś film lub zrobiłeś zdjęcie? Daj nam znać!
tel. +48 450 066 400
Wyślij nam wiadomość poprzez Messengera lub WhatsAppa

Podziel się

Komentarze

Imprezy


Pozostałe wiadomości