• Dziś 18°/8°
  • Jutro 20°/12°
  • Jakość powietrza (CAQI): 7
Wiadomości

Anders Thomsen już po operacji. Kibice wspierają żużlowca

22 sierpnia 2022, 13:07
W sieci społecznościowej pojawiło się zdjęcie Andersa Thomsena, kontuzjowanego zawodnika zespołu Moje Bermudy Stal Gorzów. Żużlowiec jest już po operacji i czuje się dobrze.

Jeszcze w niedzielę zawodnik na swoim profilu poinformował, że jest w szpitalu w Glasgow i czeka na operację prawej nogi. Jak się okazało, żużlowiec w wyniku upadku doznał otwartego złamania piszczeli. - Sezon się dla mnie skończył, ale wrócę silniejszy - pisał przed operacją Thomsen.

Dziś Thomsen jest już po operacji i jak sam twierdzi - czuje się dobrze. Jest też szansa, że w tym tygodniu wyjdzie ze szpitala. Nie oznacza to jednak, że Duńczyk wystartuje w tym sezonie. Teraz czeka go zapewne dość długa rehabilitacja. - Jestem dzień po operacji i czuję się dobrze, mam nadzieję, że w tym tygodniu opuszczę szpital. Dziękuję za wsparcie - napisał na FB Thomsen.

Kibice wspierają żużlowca

Kibice gorzowskiej Stali na FB wspierają żużlowca, jak mogą. Pojawia się mnóstwo komentarzy pod zdjęciem Thomsena:

Anders, 3maj się i wracaj do zdrowia. Czekamy na dobre wieści - zasługujesz na samo dobro, bo jestem znakomitym człowiekiem i oczywiście sportowcem. 

Anders. maszyny ci stygną!!! Wracaj szybko do zdrowia !!!

Poczekamy nie spiesz się. Na Mistrza warto czekać !! Zdrowie najważniejsze później żużel

Thomsen w tym sezonie w Stali wystąpił w 14 meczach, w których zdobył 116 punktów i 17 punktów bonusowych. Jego średnia biegowa to 2,046

Dziękujemy, że jesteś z nami i przeczytałaś/eś nasz artykuł do końca. Bądź na bieżąco! Obserwuj nas w Wiadomościach Google. Więcej informacji z Gorzowa znajdziesz na stronie głównej portalu gorzowianin.com


Podziel się

Komentarze

Imprezy


Pozostałe wiadomości