Wiadomości

Kto wybuduje wybieg dla psów nad Kłodawką?

16 grudnia 2022, 09:22, red
fot. archiwum
Władze Gorzowa szukają firmy, która zajmie się budową wybiegu dla psów nad Kłodawką w Gorzowie. Jeżeli uda się znaleźć wykonawcę, wówczas wybieg powinien być gotowy do maja 2023 roku. Inwestycja zostanie zrealizowana w ramach budżetu obywatelskiego.

Nad rzeką Kłodawką ma powstać wybieg dla psów. Wszystko dzięki projektowi, który zgłosił jeden z mieszkańców w ramach budżetu obywatelskiego 2022. Wybieg dla psów ma powstać na działce pomiędzy placem zabaw, a hotelem Gracja.

Wykonaniem dokumentacji projektowej zajęła się firma LAAR studio Helena Kułak-Świerblewska za kwotę 8 tys. 856 zł. Teraz władze Gorzowa szukają firmy, która zajmie się wybudowaniem wybiegu dla psów. Miasto czeka na zgłoszenia do środy 28 grudnia.

Wybieg dla psów będzie składał się z następujących elementów: 3 rur betonowych, 2 hopek do skakania oraz pochylni. Ponadto zostanie ustawiona ławka i kosz na śmieci. Wejście na wybieg dla psów będzie zabezpieczone w śluzę.

Firma, która zostanie wybrana przez miasto, będzie miała czas do 10 maja 2023 roku na wybudowanie wybiegu dla psów nad Kłodawką.

Chcesz być na bieżąco? Obserwuj nas na Google News
Jesteś świadkiem ważnego wydarzenia? Coś Cię denerwuje? Nagrałeś film lub zrobiłeś zdjęcie? Daj nam znać!
tel. +48 450 066 400
Wyślij nam wiadomość poprzez Messengera lub WhatsAppa

Podziel się

Komentarze

Zobacz także

Imprezy


Pozostałe wiadomości