• Dziś /-2°
  • Jutro /-2°
  • Pojutrze /-1°
  • Jakość powietrza (CAQI): 11 Wspaniałe powietrze! Idealny dzień na wyjście.
Wiadomości

Kto wybuduje wybieg dla psów nad Kłodawką?

16 grudnia 2022, 09:22, red
fot. archiwum
Władze Gorzowa szukają firmy, która zajmie się budową wybiegu dla psów nad Kłodawką w Gorzowie. Jeżeli uda się znaleźć wykonawcę, wówczas wybieg powinien być gotowy do maja 2023 roku. Inwestycja zostanie zrealizowana w ramach budżetu obywatelskiego.

Nad rzeką Kłodawką ma powstać wybieg dla psów. Wszystko dzięki projektowi, który zgłosił jeden z mieszkańców w ramach budżetu obywatelskiego 2022. Wybieg dla psów ma powstać na działce pomiędzy placem zabaw, a hotelem Gracja.

Wykonaniem dokumentacji projektowej zajęła się firma LAAR studio Helena Kułak-Świerblewska za kwotę 8 tys. 856 zł. Teraz władze Gorzowa szukają firmy, która zajmie się wybudowaniem wybiegu dla psów. Miasto czeka na zgłoszenia do środy 28 grudnia.

Wybieg dla psów będzie składał się z następujących elementów: 3 rur betonowych, 2 hopek do skakania oraz pochylni. Ponadto zostanie ustawiona ławka i kosz na śmieci. Wejście na wybieg dla psów będzie zabezpieczone w śluzę.

Firma, która zostanie wybrana przez miasto, będzie miała czas do 10 maja 2023 roku na wybudowanie wybiegu dla psów nad Kłodawką.

Dziękujemy, że jesteś z nami i przeczytałaś/eś nasz artykuł do końca. Bądź na bieżąco! Obserwuj nas w Wiadomościach Google. Więcej informacji z Gorzowa znajdziesz na stronie głównej portalu gorzowianin.com


Podziel się

Komentarze

Zobacz także

Imprezy


Pozostałe wiadomości