• Dziś /-2°
  • Jutro /-2°
  • Pojutrze /-1°
  • Jakość powietrza (CAQI): 11 Wspaniałe powietrze! Idealny dzień na wyjście.
Wiadomości

Awaria systemu informatycznego w gorzowskim urzędzie

27 lipca 2022, 13:19
fot. archiwum
W Urzędzie Miasta Gorzowa doszło do awarii systemów informatycznych. W związku z tym, mieszkańcy którzy od 18 lipca składali wnioski za pośrednictwem platformy ePUAP muszą skontaktować się osobiście lub telefonicznie z urzędnikami danego wydziału.

- Podobno w Urzędzie Miasta Gorzowa padł jakiś system z danymi – takie sygnały docierały do redakcji portalu gorzowianin.com. Jak się okazało, faktycznie w gorzowskim magistracie doszło do awarii systemu informatycznego.

To problem dla mieszkańców Gorzowa, którzy za pośrednictwem platformy ePUAP składali wnioski do poszczególnych wydziałów magistratu czy do Urzędu Miasta Gorzowa. - W związku z awarią systemów informatycznych, prosimy mieszkańców, którzy od poniedziałku 18 lipca 2022 składali wnioski za pośrednictwem elektronicznej platformy usług publicznych ePUAP, o kontakt osobisty bądź telefoniczny z właściwym wydziałem – mówi Wiesław Ciepiela, rzecznik prasowy Urzędu Miasta Gorzowa.

Warto przypomnieć, że za pośrednictwem platformy ePUAP można m.in. złożyć wniosek o dowód osobisty dla dziecka (poniżej 12 roku), zgłosić utratę lub zniszczenie dowodu albo prawa jazdy, zawiadomić o sprzedaży samochodu, a w Urzędzie Stanu Cywilnego uzyskać odpisy aktów (małżeństwa, urodzenia, zgonu) oraz zgłosić urodzenie dziecka.

Dziękujemy, że jesteś z nami i przeczytałaś/eś nasz artykuł do końca. Bądź na bieżąco! Obserwuj nas w Wiadomościach Google. Więcej informacji z Gorzowa znajdziesz na stronie głównej portalu gorzowianin.com


Podziel się

Komentarze

Zobacz także

Imprezy


Pozostałe wiadomości