• Dziś 12°/1°
  • Jutro 11°/5°
  • Pojutrze /5°
  • Jakość powietrza (CAQI): 24 Wspaniałe powietrze! Idealny dzień na wyjście.
Wiadomości

Warta się wzmacnia, nie tylko kadrowo. Jutro niespodzianka dla kibiców

26 lipca 2022, 20:04
foto: Dawid Lis/Sport Lisim Okiem
Wielkimi krokami zbliża się kolejny sezon piłkarski. Występująca w III lidze Warta Gorzów szykuje się do rozgrywek. Ostatnio pojawiły się informacje o zakontraktowaniu nowych zawodników, a niebawem klub poinformuje o kolejnej niespodziance.

Warciarze w trzeciej lidze grają już kolejny sezon. Czasami z różnym skutkiem, ale najbliższy sezon ma być zupełnie inny. Nie tylko dla piłkarzy, sztabu szkoleniowego, czy dla kibiców, którzy coraz chętniej przychodzą oglądać piłkę nożną w lokalnym wydaniu.  

Klub Warta Gorzów szykuje niespodziankę i tym razem nie będzie to kolejny kontrakt. W trudnych czasach ważne jest pozyskiwanie nowych sponsorów i z naszych nieoficjalnych informacji wynika, że właśnie Warciarze doczekają się tytularnego sponsora. Kto nim będzie? Tego jeszcze oficjalnie nie wiadomo, ale pewne jest, że nowy sponsor pomoże klubowi z Gorzowa w osiąganiu kolejnych, sportowych celów. 

Przy Olimpijskiej, gdzie przez ostatnie rundy gra Warta Gorzów mogliśmy obserwować ciekawe potyczki i miejmy nadzieję, że tak będzie i teraz. Runda jesienna rusza na początku sierpnia, a pierwszy mecz w Gorzowie warciarze rozegrają już 13 sierpnia. Mecze Warty Gorzów w tym sezonie transmitowane będą na otwartych kanałach streamingowych. 

Dziękujemy, że jesteś z nami i przeczytałaś/eś nasz artykuł do końca. Bądź na bieżąco! Obserwuj nas w Wiadomościach GoogleWięcej takich artykułów znajdziesz na stronie głównej gorzowianin.com


Podziel się

Komentarze

Imprezy


Pozostałe wiadomości