• Dziś /-2°
  • Jutro /-1°
  • Pojutrze 11°/2°
  • Jakość powietrza (CAQI): 8 Wspaniałe powietrze! Idealny dzień na wyjście.
Wiadomości

Wiktor Jasiński podbija serca kibiców. Czy na stałe zastąpi Hansena?

16 lipca 2022, 13:00
foto: Radek Kalina/ https://www.facebook.com/rkly82
Wiktor Jasiński zdobywa serca gorzowskiej publiczności. Młody zawodnik Moje Bermudy Stal Gorzów wielokrotnie ostatnio udowodnił, że zasługuje na miejsce w składzie drużyny ekstraligowej. Czy zobaczymy go w Toruniu zamiast Patricka Hansena?

 

Ostatni ligowy mecz gorzowskiej Stali pokazał, że niezwykle sympatyczny duńczyk - Patrick Hansen nie spełnia oczekiwań kibiców jak i zapewne sztabu szkoleniowego. Sam w telewizyjnym wywiadzie przyznał, że się pogubił i nie może „wskoczyć na właściwe tory”. Z doskonałej strony pokazał się za to Wiktor Jasiński, który w Gorzowie pokazał swoją waleczność. Jasiński po znakomitych występach zasłużył też na gromkie brawa od gorzowskiej publiczności - i tak właśnie było. Czy jednak w oczach sztabu szkoleniowego zasłużył na to, aby na stałe zmienić Patricka Hansena w podstawowym składzie? 

W awizowanym składzie na niedzielny mecz w Toruniu nie ma wcale Wiktora Jasińskiego. Zapewne pojawi się on jako zawodnik rezerwowy, który w każdej chwili zastąpić może swojego słabszego kolegę. Sam Jasiński mówi, że od dawna jest gotowy na starty od pierwszego biegu.

- Mówiłem o tym trenerowi i zarządowi. Mówiłem, żeby dali mi szansę, żebym się pokazał od początku, a ja ją wykorzystam. Na swoją kolej wciąż jednak czekam. Bo wyjechanie w 10. Biegu nie jest takie super, jak wyjechanie od pierwszego. W Częstochowie jechałem od początku, ale tam była inna sytuacja. W innych spotkaniach wskakuje po kilku seriach i jest loteria - powiedział Wiktor Jasiński w rozmowie z Przeglądem Sportowym.

Młody zawodnik Moje Bermudy Stal Gorzów spokojnie czeka na swoją kolej. Obiecuje też, że jeżeli przyjdzie na niego kolej - pokaże, co potrafi. - Muszę wypracować swoją pozycję w podstawowym składzie przede wszystkim w innych zawodach i na treningach. Jazd mam bardzo dużo. Doszła mi Szwecja, gdzie ostatnio zrobiłem życiowy wynik. Do tego Ekstraliga U24 i zawody w pierwszym zespole. Na brak jazdy nie mogę narzekać - dodał Wiktor Jasiński.

For Nature Solutions Apator Toruń - Moje Bermudy Stal Gorzów 

17 lipca 2022, niedziela, godz. 16:30, transmisja Canal+ Sport 5

Awizowane składy:

Toruń: 9. Paweł Przedpełski; 10. Robert Lambert; 11. Jack Holder; 12. ZZ; 13. Patryk Dudek; 14. Denis Zieliński; 15. Krzysztof Lewandowski. 

Gorzów: 1. Szymon Woźniak; 2. Anders Thomsen; 3. Martin Vaculik; 4. Patrick Hansen; 5. Bartosz Zmarzlik; 6. Oskar Paluch; 7. Jakub Stojanowski. 

Dziękujemy, że jesteś z nami i przeczytałaś/eś nasz artykuł do końca. Bądź na bieżąco! Obserwuj nas w Wiadomościach Google. Więcej informacji z Gorzowa znajdziesz na stronie głównej portalu gorzowianin.com


Podziel się

Komentarze

Imprezy


Pozostałe wiadomości