• Dziś 21°/12°
  • Jutro 25°/15°
  • Pojutrze 25°/14°
  • Jakość powietrza (CAQI): 23 Wspaniałe powietrze! Idealny dzień na wyjście.
Wiadomości

Samoobsługowa i całodobowa siłownia w Gorzowie. Znamy datę otwarcia

20 czerwca 2022, 19:45
fot. facebook.com/JustGYMPL
W lipcu przy ul. Walczaka w Gorzowie zostanie otwarta nowoczesna siłownia Just Gym, która będzie czynna całą dobę przez 365 dni w roku. Przestrzeń siłowni będzie podzielona na 12 stref użytkowych, a do środka wejdziemy na odcisk palca. To będzie całkowita nowość w Gorzowie.

Otwarcie nowoczesnej siłowni Just Gym mieszczącej się w parku handlowym przy ul. Walczaka 23H tuż obok Lidla było kilkukrotnie przekładane. Jednak po wielu miesiącach oczekiwań, siłownia zostanie otwarta.

Wielkie otwarcie siłowni Just Gym zaplanowano na wtorek 12 lipca. Co istotne, będzie to pierwszy obiekt w Gorzowie, który będzie czynny 24 godziny na dobę przez 365 dni w roku – również w święta. Będzie to nowoczesna bezobsługowa siłownia z pełną automatyzacją, która umożliwi korzystanie z klubu o dowolnej porze dnia lub nocy. Ponadto nowością dla mieszkańców Gorzowa będzie to, że do klubu wejdziemy nie na zwykły karnet, jak ma to miejsce w innych siłowniach, ale na odcisk palca.

- Będzie to najnowocześniejszy klub fitness w Gorzowie. Czynny 24 godziny na dobę dzięki automatyzacji. Wejście do klubu będzie odbywać się poprzez śluzę otwieraną odciskiem palca. Udostępnimy gorzowianom dużą i komfortową przestrzeń treningową na powierzchni niemal 2000 m.kw., gdzie znajdzie się 12 stref użytkowych, więc każdy znajdzie coś dla siebie – opowiadają pracownicy sieci Just Gym.

Na użytkowników dostępne będą takie strefy jak: cardio, wolnych ciężarów, urządzeń półwolnych, urządzeń izolowanych, HIIT, fight oraz rozbudowaną i świetnie wyposażoną strefę funkcjonalną (crossfit). W ramach karnetów dostępne będą również zajęcia grupowe fitness.

Właśnie ruszyła przedsprzedaż karnetów open, które kosztują 79 zł. Promocja trwa do 11 lipca. Przy kupnie karnetu naliczana jest jeszcze kwota wpisowego w wysokości 39 zł. 

- Członkostwo w naszych klubach nie wiąże się z długoterminowymi umowami jak w przypadku innych sieci, a obowiązuje jedynie miesięczny okres wypowiedzenia członkostwa. Zasadniczo stawiamy na połączenie wysokiej jakości, sprzęt marek premium, duża powierzchnia, ładne wykończenie z niską ceną członkostwa. Osiągniecie takiego efektu możliwe jest dzięki wspominanej już automatyzacji – podkreśla zespół Just Gym.

Siłownia Just Gym będzie honorować pakiety takie jak Medicover Sport, Multisport, PZU Sport oraz FitSport i FitProffit.

Dziękujemy, że jesteś z nami i przeczytałaś/eś nasz artykuł do końca. Bądź na bieżąco! Obserwuj nas w Wiadomościach Google. Więcej informacji z Gorzowa znajdziesz na stronie głównej portalu gorzowianin.com


Podziel się

Komentarze

Zobacz także

Imprezy


Pozostałe wiadomości