• Dziś 25°/17°
  • Jutro 28°/18°
  • Jakość powietrza (CAQI): 8
Wiadomości

Kierowców czekają spore utrudnienia. Przez Gorzów przejdzie marsz dla życia i rodziny

4 czerwca 2022, 20:00
fot. Radio Plus Gorzów/ ks. Marcin Siewruk
W niedzielne popołudnie przez ulice Gorzowa przejdzie marsza dla życia i rodziny. Uczestnicy marszu wyruszą spod gorzowskiej katedry na plac Jana Pawła II. Na czas przemarszu kierowcy muszą liczyć się z czasowym zamknięciem poszczególnych ulic.

W niedzielę 5 czerwca z okazji 25 rocznicy pielgrzymki Jana Pawła II do Gorzowa, przez ulice miasta przejdzie „Marsz dla Życia i Rodziny”. Uczestnicy przemarszu wyruszą o godz. 13.15 spod gorzowskiej katedry na plac Jana Pawła II, gdzie zostanie odsłonięta pamiątkowa tablica.

Marsz wyruszy spod gorzowskiej katedry i przejdzie ul. Chrobrego, Jagiełły, Walczaka, Piłsudskiego, rondem Piłsudskiego, ul. Piłsudskiego, rondem Górczyńskim, ul. Górczyńską, a następnie ul. Pluty na plac Jana Pawła II. Około godz. 15 uczestnicy przemarszu powinni dotrzeć na plac Jana Pawła II na os. Górczyn.

W związku z tym, kierowcy muszą liczyć się ze sporymi utrudnieniami i czasowym zamknięciem poszczególnych ulic.

Dziękujemy, że jesteś z nami i przeczytałaś/eś nasz artykuł do końca. Bądź na bieżąco! Obserwuj nas w Wiadomościach Google. Więcej informacji z Gorzowa znajdziesz na stronie głównej portalu gorzowianin.com


Podziel się

Komentarze

Imprezy


Pozostałe wiadomości