Wiadomości

Tragiczny wypadek pod Gorzowem. Nie żyje kierowca BMW

1 maja 2022, 09:37
fot. Grzegorz/Wypadki Gorzów
W niedzielę w nocy doszło do tragicznego wypadku w Deszcznie koło Gorzowa. Doszło do dachowania samochodu marki BMW, w trakcie którego 25-letni kierowca wypadł z auta. Mężczyzna zginął na miejscu.

W niedzielę 1 maja o godz. 2.07 dyżurny gorzowskiej straży pożarnej otrzymał zgłoszenie o wypadku przy ul. Krupczyńskiej w Deszcznie. Na miejsce został wysłany jeden zastęp straży pożarnej, policja i pogotowie.

Okazało się, że na prostym odcinku drogi na wyjeździe w stronę Brzozowca doszło do dachowania samochodu osobowego marki BMW. - Kiedy służby dotarły na miejsce, mężczyzna kierujący BMW leżał poza pojazdem. 25-latek wypadł z auta w trakcie dachowania. Niestety jego życia nie udało się uratować, zginął na miejscu – mówi dyżurny Wojewódzkiego Stanowiska Koordynacji Ratownictwa KW PSP w Gorzowie.

Według relacji świadków, ciało kierowcy BMW leżało kilkadziesiąt metrów od miejsca, w którym zatrzymał się wrak samochodu. Przez kilka godzin na miejscu pracowała policja pod nadzorem prokuratora. Droga w tym czasie była zablokowana. Policjanci ustalają dokładne okoliczności tego tragicznego wypadku.

- Kierujący samochodem marki BMW z niewyjaśnionych przyczyn uderzył w drzewo, następnie auto dachowało. Mężczyzna wypadł z auta, zginął na miejscu. Jego ciało zostało odnalezione kilkadziesiąt metrów od pojazdu. Trwa ustalanie dokładnych okoliczności wypadku - komentuje Grzegorz Jaroszewicz, rzecznik prasowy Komendy Miejskiej Policji w Gorzowie.

Chcesz być na bieżąco? Obserwuj nas na Google News
Jesteś świadkiem ważnego wydarzenia? Coś Cię denerwuje? Nagrałeś film lub zrobiłeś zdjęcie? Daj nam znać!
tel. +48 450 066 400
Wyślij nam wiadomość poprzez Messengera lub WhatsAppa

Podziel się

Komentarze

Zobacz także

Imprezy


Pozostałe wiadomości