• Dziś 28°/16°
  • Jutro 29°/16°
  • Jakość powietrza (CAQI): 10
Wiadomości

Gorzów: Orkiestra Dęta OSP Siedlice rusza z osiedlowymi koncertami

27 kwietnia 2022, 12:45
fot. Orkiestra Dęta OSP Siedlice
Muzycy z Orkiestry Dętej OSP Siedlice ponownie ruszają w plener i będą koncertować na gorzowskich osiedlach. Pierwszy koncert już w niedzielne popołudnie w parku Róż.

Przez ostatnie dwa lata muzycy z Orkiestry Dętej OSP Siedlice w sezonie letnim koncertowali w plenerze. Również w tym roku postanowili wyruszyć z koncertami na osiedlach z uwagi na duże zainteresowanie mieszkańców Gorzowa.

Podczas tegorocznej osiedlowej trasy koncertowej zaplanowano cztery koncerty. Pierwszy koncert Orkiestry Dętej OSP Siedlice odbędzie się w niedzielę 1 maja o godz. 16 w parku Róż.

- W trakcie koncertów wykonamy znane z bajek i filmów utwory muzyczne oraz popularne utwory z takich gatunków muzyki jak pop, rock, jazz, a nawet metal. Nie zabraknie polek, marszy i muzyki klasycznej. Publiczności zaprezentujemy instrumenty dęte, na których gramy oraz będzie można spróbować swoich sił w sekcji perkusyjnej – opowiadają muzycy z Orkiestry Dętej OSP Siedlice.

OSIEDLOWA TRASA KONCERTOWA

1 maja godz. 16 - park Róż

3 maja godz. 16 - park Górczyński

8 maja godz. 16 - Kwadrat

15 maja godz. 16 - plac przy ul. Chłopickiego i Szwoleżerów

Dziękujemy, że jesteś z nami i przeczytałaś/eś nasz artykuł do końca. Bądź na bieżąco! Obserwuj nas w Wiadomościach Google. Więcej informacji z Gorzowa znajdziesz na stronie głównej portalu gorzowianin.com


Podziel się

Komentarze

Zobacz także

Imprezy


Pozostałe wiadomości