Wiadomości

Wartownia wraca nad Wartę. Sprawdź, co będzie się działo

26 kwietnia 2022, 14:13
fot. Bartłomiej Nowosielski, Urząd Miasta Gorzowa
W czerwcu przy Wale Okrężnym ponownie rusza Wartownia. Przez letnie miesiące odbędzie się tam aż 27 koncertów z udziałem artystów sceny klubowej, jak i alternatywnej. Na scenie wystąpią m.in. Mark Knight, Westbam, Tom Novy, Richard Durand, DJ Hell, Baasch, Słoń czy Peja.

Już w marcu portal gorzowianin.com zapowiadał, że w czerwcu przy Wale Okrężnym ruszy ponownie Wartownia. W ubiegłym roku było to ulubione miejsce spotkań mieszkańców Gorzowa w każdym wieku. Przez dwa wakacyjne miesiące, w każdy weekend odbywały się tam koncerty, pikniki czy też warsztaty. Więcej na ten temat pisaliśmy w artykule "Gorzów: Wartownia wróci nad Wartę. Będzie się działo!".

Wartownia ruszy w piątek 24 czerwca, a ostatnie imprezy mają się tam odbyć w niedzielę 28 sierpnia. Koncerty będą odbywać się w wakacyjne piątki i soboty, natomiast niedziela to czas warsztatów i jogi. Przez całe lato odbędzie się tutaj łącznie 27 koncertów, a Wartownia będzie przestrzenią dla muzyki klubowej, alternatywnej i hip hopu.

Poznaliśmy właśnie artystów, który wystąpią na scenie Wartowni. W tym roku będzie to m.in.: Mark Knight, Westbam, Tom Novy, Richard Durand, DJ Hell, Baasch, Słoń, Catz'N'Dogz, Dj Tonka, Diana D Rouze, Marc Van Linden, Peja czy Tomcraft.

Chcesz być na bieżąco? Obserwuj nas na Google News
Jesteś świadkiem ważnego wydarzenia? Coś Cię denerwuje? Nagrałeś film lub zrobiłeś zdjęcie? Daj nam znać!
tel. +48 450 066 400
Wyślij nam wiadomość poprzez Messengera lub WhatsAppa

Podziel się

Komentarze

Zobacz także

Imprezy


Pozostałe wiadomości