• Dziś /-2°
  • Jutro /0°
  • Pojutrze /2°
  • Jakość powietrza (CAQI): 80 Zła jakość powietrza! Lepiej zostań dzisiaj w domu.
Wiadomości

Wartownia wraca nad Wartę. Sprawdź, co będzie się działo

26 kwietnia 2022, 14:13
fot. Bartłomiej Nowosielski, Urząd Miasta Gorzowa
W czerwcu przy Wale Okrężnym ponownie rusza Wartownia. Przez letnie miesiące odbędzie się tam aż 27 koncertów z udziałem artystów sceny klubowej, jak i alternatywnej. Na scenie wystąpią m.in. Mark Knight, Westbam, Tom Novy, Richard Durand, DJ Hell, Baasch, Słoń czy Peja.

Już w marcu portal gorzowianin.com zapowiadał, że w czerwcu przy Wale Okrężnym ruszy ponownie Wartownia. W ubiegłym roku było to ulubione miejsce spotkań mieszkańców Gorzowa w każdym wieku. Przez dwa wakacyjne miesiące, w każdy weekend odbywały się tam koncerty, pikniki czy też warsztaty. Więcej na ten temat pisaliśmy w artykule "Gorzów: Wartownia wróci nad Wartę. Będzie się działo!".

Wartownia ruszy w piątek 24 czerwca, a ostatnie imprezy mają się tam odbyć w niedzielę 28 sierpnia. Koncerty będą odbywać się w wakacyjne piątki i soboty, natomiast niedziela to czas warsztatów i jogi. Przez całe lato odbędzie się tutaj łącznie 27 koncertów, a Wartownia będzie przestrzenią dla muzyki klubowej, alternatywnej i hip hopu.

Poznaliśmy właśnie artystów, który wystąpią na scenie Wartowni. W tym roku będzie to m.in.: Mark Knight, Westbam, Tom Novy, Richard Durand, DJ Hell, Baasch, Słoń, Catz'N'Dogz, Dj Tonka, Diana D Rouze, Marc Van Linden, Peja czy Tomcraft.

Dziękujemy, że jesteś z nami i przeczytałaś/eś nasz artykuł do końca. Bądź na bieżąco! Obserwuj nas w Wiadomościach Google.


Podziel się

Komentarze

Zobacz także

Imprezy


Pozostałe wiadomości