Wiadomości

Hit kolejki w Lesznie. Czy gorzowianie przywiozą cenne punkty?

17 kwietnia 2022, 13:27
Żużel bywa nieprzewidywalny. Przekonaliśmy się o tym w ubiegłym tygodniu, kiedy Stal przegrała przed własną publicznością z Motorem Lublin i w sobotę, kiedy to mistrz Polski musiał uznać wyższość ekipy z Grudziądza. Jak będzie w Lesznie? Czy rozzłoszczona Stal przywiezie ze Smoczyka cenne punkty?

Na papierze wszystko jest możliwe, a tak naprawdę to na weryfikację planów i przedmeczowych zapowiedzi będziemy musieli poczekać do ostatniego biegu. Mecz rozpoczyna się o 16:30 i trudno tutaj wskazać faworyta Oczywiście zawsze w lepszej sytuacji są gospodarze, bo znają własny owal jak nikt inny, ale gorzowianie wielokrotnie pokazywali, że na „Smoczyku” jeździ im się wyśmienicie. W poprzednim sezonie gorzowska Stal triumfowała w Lesznie dwukrotnie - zarówno w fazie zasadniczej rozgrywek, jak i w play-offach. 

Po przegranej w inauguracyjnym meczu z Lublinem mobilizacja w szeregach żółto-niebieskich jest ogromna. Żaden z zawodników w meczu z Lublinem nie pojechał poniżej oczekiwań, ale nikt też nie zaskoczył super formą. A przy starciu z leszczyńską Unią nie można sobie pozwolić na żadne wpadki. 

Co prawda Unia osłabiona jest brakiem Damiana Ratajczaka, który doznał złamania obojczyka podczas leszczyńskiego memoriału, ale formacja juniorska Stali również wciąż pozostawia wiele do życzenia. Eksperci w przedmeczowych wypowiedziach stawiają na wynik wokół remisu. A oznacza to, że będziemy świadkami walki do samego końca. 

Awizowane składy:

Moje Bermudy Stal Gorzów:

1. Szymon Woźniak

2. Martin Vaculik

3. Anders Thomsen

4. Patrick Hansen

5. Bartosz Zmarzlik

6. Mateusz Bartkowiak

7. Oliwier Ralcewicz

Fogo Unia Leszno:

9. Jason Doyle

10. Janusz Kołodziej

11. David Bellego

12. Jaimon Lidsey

13. Piotr Pawlicki

14. Maksym Borowiak

15. Hubert Jabłoński

Podziel się

Komentarze

Zobacz także

Imprezy


Pozostałe wiadomości