• Dziś /-2°
  • Jutro /0°
  • Pojutrze /2°
  • Jakość powietrza (CAQI): 80 Zła jakość powietrza! Lepiej zostań dzisiaj w domu.
Wiadomości

Będzie się działo. 3 czerwca w Gorzowie Polska Noc Kabaretowa!

19 kwietnia 2022, 11:01, mk
3 czerwca 2022 roku, w Gorzowie będzie zapewne już bardzo ciepło. Warto więc zarezerwować sobie wieczór na kolejną edycję Polskiej Nocy Kabaretowej. Doskonałą rozrywkę na żywo zapewnią znane wszystkim kabarety!

Polska Noc Kabaretowa to już marka sama w sobie. Chyba nikogo, kto kocha kabaret, nie trzeba przekonywać do tego, aby zapewne ciepły, czerwcowy wieczór spędził w gorzowskim amfiteatrze. Jak przekonują organizatorzy - zabawy jak zwykle będzie mnóstwo. 

- Sprawdzimy, co u Was słychać, skomentujemy aktualne afery, lokalne sukcesy i porażki, nie oszczędzimy rządzących, ale i zwykłych mieszkańców - tak reklamują się organizatorzy tego niezwykłego wydarzenia.  W tegorocznej edycji Polskiej Nocy Kabaretowej w Gorzowie Wielkopolskim wystąpią: 

- Kabaret Skeczów Męczących, 

- Kabaret Młodych Panów, 

- Kabaret Nowaki, 

- Kabaret Smile, 

- Kabaret K2, 

- Kabaret Moralnego Niepokoju.

Prowadzeniem Polskiej Nocy Kabaretowej 2022 zajmie się Bartosz Klauzinski z Kabaret K2. 

Polska Noc Kabaretowa 2022 w Gorzowie Wielkopolskim odbędzie się 3 czerwca. Kabarety zaprezentują się na scenie o godzinie 20:00, a otwarcie bram gorzowskiego amfiteatru  nastąpi o godzinie 19:00. 

Bilety do nabycia są TUTAJ. Ceny? Od 95 złotych za sektory w górnych częściach amfiteatru do 250 złotych za miejsca w pierwszych rzędach - tuż przy scenie

Dziękujemy, że jesteś z nami i przeczytałaś/eś nasz artykuł do końca. Bądź na bieżąco! Obserwuj nas w Wiadomościach Google.


Podziel się

Komentarze

Imprezy


Pozostałe wiadomości