Wiadomości

Wypadek z udziałem pijanego motocyklisty. Pasażerką była 10-latka

18 kwietnia 2022, 15:43
fot. Wypadki Gorzów
W poniedziałkowe popołudnie przy ul. Pomorskiej w Gorzowie doszło do wypadku z udziałem motocyklisty, który podróżował razem z 10-letnią dziewczynką. Okazało się, że mężczyzna kierujący motocyklem był pijany. Miał w swoim organizmie 1,5 promila alkoholu.

W poniedziałek 18 kwietnia o godz. 15.12 dyżurny gorzowskiej straży pożarnej otrzymał zgłoszenie o wypadku z udziałem motocyklisty przy ul. Pomorskiej. Na miejsce został wysłany jeden zastęp straży pożarnej, policja i dwie karetki pogotowia.

Jak się okazało, kierujący motocyklem wraz pasażerką, którą była 10-letnia dziewczynka jechał ul. Pomorską w dół. Tuż przed rondem Solidarności mężczyzna stracił panowanie nad motocyklem i uderzył w krawężnik. Motocyklista i 10-latka przewrócili się razem z maszyną na pas zieleni.

- Okazało się, że mężczyzna kierujący motocyklem jest pod wpływem alkoholu. Miał w swoim organizmie 1,5 promila alkoholu. Na motocyklu podróżowała razem z nim 10-letnia dziewczynka – komentuje Grzegorz Jaroszewicz, rzecznik prasowy Komendy Miejskiej Policji w Gorzowie.

Pijany mężczyzna oraz dziewczynka zostali przekazani pod opiekę pogotowia. Trwa ustalanie, jakie odnieśli obrażenia.

Chcesz być na bieżąco? Obserwuj nas na Google News
Jesteś świadkiem ważnego wydarzenia? Coś Cię denerwuje? Nagrałeś film lub zrobiłeś zdjęcie? Daj nam znać!
tel. +48 450 066 400
Wyślij nam wiadomość poprzez Messengera lub WhatsAppa

Podziel się

Komentarze

Zobacz także

Imprezy


Pozostałe wiadomości