• Dziś 14°/5°
  • Jutro 11°/2°
  • Pojutrze 11°/2°
  • Jakość powietrza (CAQI): 18 Wspaniałe powietrze! Idealny dzień na wyjście.
Wiadomości

Mężczyzna próbował ugasić płonące trawy. Został poparzony

18 kwietnia 2022, 15:01
fot. archiwum
W poniedziałkowe popołudnie doszło do pożaru traw przy ul. Zielonej w Gorzowie. Zanim na miejsce dotarli strażacy, rozprzestrzeniający się ogień próbował ugasić mężczyzna. Niestety doznał poparzeń nogi, natomiast pożar ugasili strażacy.

W poniedziałek 18 kwietnia o godz. 13.40 dyżurny gorzowskiej straży pożarnej otrzymał zgłoszenie o pożarze traw przy ul. Zielonej. Na miejsce został wysłany jeden zastęp straży pożarnej.

Kiedy strażacy dotarli na teren, gdzie paliły się trawy, okazało się, że w wyniku pożaru została poszkodowana jedna osoba. Na miejsce zostało wezwane pogotowie. - Mężczyzna próbował ugasić ogień przed naszym przybyciem. W wyniku próby ugaszenia pożaru, poparzył sobie nogę. Został przekazany załodze pogotowia – komentuje Bartłomiej Mądry, oficer prasowy gorzowskiej straży pożarnej.

Pożar traw został ugaszony przez strażaków. Niestety pożary traw są prawdziwą plagą w ostatnich tygodniach na terenie Gorzowa i powiatu gorzowskiego. Nie ma dnia, kiedy straż pożarna nie wyjeżdżałaby do płonących traw.

Dziękujemy, że jesteś z nami i przeczytałaś/eś nasz artykuł do końca. Bądź na bieżąco! Obserwuj nas w Wiadomościach Google. Więcej informacji z Gorzowa znajdziesz na stronie głównej portalu gorzowianin.com


Podziel się

Komentarze

Zobacz także

Imprezy


Pozostałe wiadomości