Wiadomości

Mężczyzna próbował ugasić płonące trawy. Został poparzony

18 kwietnia 2022, 15:01
fot. archiwum
W poniedziałkowe popołudnie doszło do pożaru traw przy ul. Zielonej w Gorzowie. Zanim na miejsce dotarli strażacy, rozprzestrzeniający się ogień próbował ugasić mężczyzna. Niestety doznał poparzeń nogi, natomiast pożar ugasili strażacy.

W poniedziałek 18 kwietnia o godz. 13.40 dyżurny gorzowskiej straży pożarnej otrzymał zgłoszenie o pożarze traw przy ul. Zielonej. Na miejsce został wysłany jeden zastęp straży pożarnej.

Kiedy strażacy dotarli na teren, gdzie paliły się trawy, okazało się, że w wyniku pożaru została poszkodowana jedna osoba. Na miejsce zostało wezwane pogotowie. - Mężczyzna próbował ugasić ogień przed naszym przybyciem. W wyniku próby ugaszenia pożaru, poparzył sobie nogę. Został przekazany załodze pogotowia – komentuje Bartłomiej Mądry, oficer prasowy gorzowskiej straży pożarnej.

Pożar traw został ugaszony przez strażaków. Niestety pożary traw są prawdziwą plagą w ostatnich tygodniach na terenie Gorzowa i powiatu gorzowskiego. Nie ma dnia, kiedy straż pożarna nie wyjeżdżałaby do płonących traw.

Chcesz być na bieżąco? Obserwuj nas na Google News
Jesteś świadkiem ważnego wydarzenia? Coś Cię denerwuje? Nagrałeś film lub zrobiłeś zdjęcie? Daj nam znać!
tel. +48 450 066 400
Wyślij nam wiadomość poprzez Messengera lub WhatsAppa

Podziel się

Komentarze

Zobacz także

Imprezy


Pozostałe wiadomości