Wiadomości

Zderzenie busa i ciężarówki. Nie żyje jedna osoba [zdjęcia]

14 kwietnia 2022, 11:13
fot. Artur/Wypadki Gorzów
W czwartek na starej trójce doszło do tragicznego wypadku z udziałem busa i pojazdu ciężarowego. Na miejsce zostały wysłane trzy zastępy straży pożarnej, policja i pogotowie. Niestety zginął mężczyzna kierujący busem.

W czwartek 14 kwietnia o godz. 10.45 dyżurny gorzowskiej straży pożarnej otrzymał zgłoszenie o wypadku na tzw. starej trójce w okolicach miejscowości Jastrzębiec. Na miejsce zostały wysłane trzy zastępy straży pożarnej, policja i pogotowie.

Okazało się, że doszło tam do zderzenia busa i pojazdu ciężarowego. W wyniku zderzenia z ciężarówką, bus dachował. - Kierowca busa został zakleszczony w pojeździe, był nieprzytomny. Niestety pomimo przeprowadzonej reanimacji, lekarz stwierdził zgon mężczyzny – komentuje Bartłomiej Mądry, oficer prasowy gorzowskiej straży pożarnej.

Droga w miejscu zdarzenia będzie zablokowana przez kilka godzin. - Pojazd ciężarowy jechał od strony Myśliborza w kierunku Gorzowa, natomiast kierujący busem poruszał się od Gorzowa w kierunku Myśliborza. W pewnym momencie doszło do czołowego zderzenia busa z ciężarówką. Niestety w wyniku czołowego zderzenia zginął na miejscu mężczyzna kierujacy busem. Policjanci wyjaśniają dokładne okoliczności tego tragicznego wypadku - mówi Grzegorz Jaroszewicz, rzecznik prasowy Komendy Miejskiej Policji w Gorzowie. 

Fotoreportaż


1/3 Zderzenie ciężarówki i busa koło Jastrzębca

1/3 Zderzenie ciężarówki i busa koło Jastrzębca

2/3 Zderzenie ciężarówki i busa koło Jastrzębca

2/3 Zderzenie ciężarówki i busa koło Jastrzębca

3/3 Zderzenie ciężarówki i busa koło Jastrzębca

3/3 Zderzenie ciężarówki i busa koło Jastrzębca

Podziel się

Komentarze

Zobacz także

Imprezy


Pozostałe wiadomości