Wiadomości

Nie będzie wody w Gorzowie i okolicznych miejscowościach

31 marca 2022, 13:30
fot. archiwum
W piątek 1 kwietnia późnym wieczorem Przedsiębiorstwo Wodociągów i Kanalizacji w Gorzowie rozpocznie prace modernizacyjne na sieci wodociągowej. W związku z tym do godz. 4 rano w sobotę 2 kwietnia mieszkańcy części Gorzowa oraz Wawrowa, Wojcieszyc, Różanek, Janczewa, Gralewa i Górek nie będą mieć wody w kranach.

Przedsiębiorstwo Wodociągów i Kanalizacji w Gorzowie informuje, że w piątkowy wieczór 1 kwietnia przystąpi do prac modernizacyjnych na sieci wodociągowej. Na czas prac, które będą prowadzone od godz. 22 w piątek 1 kwietnia do godz. 4 rano sobotę 2 kwietnia nastąpi przerwa w dostawie wody lub będą zakłócenia w dostawie wody do budynków zasilanych ze stacji pomp Górczyn. 

Wody nie będą mieli mieszkańcy os. Górczyn, Manhattan i os. Dolinki w Gorzowie oraz mieszkańcy Warwowa, Wojcieszyc, Czechowa, Janczewa, Różanek, Gralewa i Górek. Tym samym wody w kranach nie będzie miało kilkadziesiąt tysięcy osób. Może to być spory problem dla osób, które pracują na zmiany i np. po godz. 22 wrócą po pracy do domu i będą chciały się wykąpać. 

Chcesz być na bieżąco? Obserwuj nas na Google News
Jesteś świadkiem ważnego wydarzenia? Coś Cię denerwuje? Nagrałeś film lub zrobiłeś zdjęcie? Daj nam znać!
tel. +48 450 066 400
Wyślij nam wiadomość poprzez Messengera lub WhatsAppa

Podziel się

Komentarze

Imprezy


Pozostałe wiadomości