Wiadomości

Trwa budowa wodociągu. Mieszkańcy nie będą mieć wody

30 marca 2022, 09:18
fot. Anna Kluwak
Przedsiębiorstwo Wodociągów i Kanalizacji przy ul. Mościckiego prowadzi prace związane z budową wodociągu. W związku z tym, w czwartek 30 marca mieszkańcy kilku ulic na os. Staszica nie będą mieli wody w kranach przez kilka godzin.

Od ubiegłego tygodnia Przedsiębiorstwo Wodociągów i Kanalizacji prowadzi przy ul. Mościckiego prace związane z budową wodociągu. W związku z tym nastąpiły zmiany w organizacji ruchu, polegające na zajęciu około 150 metrów jezdni w kierunku ul. Wyczółkowskiego. W związku z tym kierowcy nie mogą wjechać w ul. Mościckiego od strony ul. Kosynierów Gdyńskich i Mickiewicza. Pozostawiony został przejazd jednokierunkowy ul. Mościckiego w dół w ul. Kosynierów Gdyńskich i Mickiewicza.

Jak informuje PWiK, w związku z pracami inwestycyjnymi na sieci wodociągowej przy ul. Mościckiego, w czwartek 31 marca mieszkańcy kilku ulic na os. Staszica nie będą mieć wody w kranach. Przerwa w dostawie wody nastąpi od godz. 8 rano i potrwa do godz. 14 i będzie dotyczyć budynków znajdujących się przy ul. Mościckiego, Kotsisa, Wańkowicza i Fiedlera. Na ten czas beczkowóz z wodą zostanie podstawiony.

Chcesz być na bieżąco? Obserwuj nas na Google News
Jesteś świadkiem ważnego wydarzenia? Coś Cię denerwuje? Nagrałeś film lub zrobiłeś zdjęcie? Daj nam znać!
tel. +48 450 066 400
Wyślij nam wiadomość poprzez Messengera lub WhatsAppa

Podziel się

Komentarze

Imprezy


Pozostałe wiadomości