Wiadomości

Dokonał kradzieży i zaatakował ochroniarzy nożem

17 marca 2022, 21:07
fot. Damian Pyta
W czwartkowy wieczór doszło do kradzieży w Lidlu przy ul. Szpitalnej w Gorzowie. Kiedy ochroniarze próbowali zatrzymać złodzieja, ten ranił ich za pomocą noża. Mężczyzna został zatrzymany. Sprawą zajmuje się policja.

- Co się stało w Lidlu na Szpitalnej? Na miejscu trzy radiowozy i karetka – napisała do portalu gorzowianin.com czytelniczka Jolanta. Jak się okazało, przed godz. 19 w czwartek 17 marca doszło tam do kradzieży oraz ataku z użyciem noża.

Do sklepu wszedł mężczyzna, który ukradł kilka produktów. Zauważyli to ochroniarze, którzy próbowali zatrzymać złodzieja. Wówczas doszło do szarpaniny, w której mężczyzna zaatakował nożem ochroniarzy. - Dwaj ochroniarze próbowali zatrzymać mężczyznę odpowiedzialnego za kradzież. Podczas zatrzymania doszło do szarpaniny podczas której mężczyzna ranił ochroniarzy nożem. Mężczyzna został obezwładniony przez ochroniarzy i przekazany policji, natomiast poszkodowani ochroniarze zostali zabrani do szpitala na badania – komentuje Grzegorz Jaroszewicz, rzecznik prasowy Komendy Miejskiej Policji w Gorzowie.

Policjanci zatrzymali złodzieja i przewieźli go do komendy. Mężczyzna jest agresywny i wulgarny, nie chce współpracować z policją i podać swoich danych. - Będziemy prowadzić czynności w tej sprawie – podkreśla Jaroszewicz.

Jakie zarzuty może usłyszeć zatrzymany mężczyzna? Może odpowiadać nawet za kradzież rozbójniczą, za co grozi do 10 lat pozbawienia wolności.

Chcesz być na bieżąco? Obserwuj nas na Google News
Jesteś świadkiem ważnego wydarzenia? Coś Cię denerwuje? Nagrałeś film lub zrobiłeś zdjęcie? Daj nam znać!
tel. +48 450 066 400
Wyślij nam wiadomość poprzez Messengera lub WhatsAppa

Podziel się

Komentarze

Imprezy


Pozostałe wiadomości