• Dziś 12°/2°
  • Jutro 11°/1°
  • Pojutrze 11°/4°
  • Jakość powietrza (CAQI): 54 Bywało lepiej… To nie jest najlepszy dzień na wyjście.
Wiadomości

Dokonał kradzieży i zaatakował ochroniarzy nożem

17 marca 2022, 21:07
fot. Damian Pyta
W czwartkowy wieczór doszło do kradzieży w Lidlu przy ul. Szpitalnej w Gorzowie. Kiedy ochroniarze próbowali zatrzymać złodzieja, ten ranił ich za pomocą noża. Mężczyzna został zatrzymany. Sprawą zajmuje się policja.

- Co się stało w Lidlu na Szpitalnej? Na miejscu trzy radiowozy i karetka – napisała do portalu gorzowianin.com czytelniczka Jolanta. Jak się okazało, przed godz. 19 w czwartek 17 marca doszło tam do kradzieży oraz ataku z użyciem noża.

Do sklepu wszedł mężczyzna, który ukradł kilka produktów. Zauważyli to ochroniarze, którzy próbowali zatrzymać złodzieja. Wówczas doszło do szarpaniny, w której mężczyzna zaatakował nożem ochroniarzy. - Dwaj ochroniarze próbowali zatrzymać mężczyznę odpowiedzialnego za kradzież. Podczas zatrzymania doszło do szarpaniny podczas której mężczyzna ranił ochroniarzy nożem. Mężczyzna został obezwładniony przez ochroniarzy i przekazany policji, natomiast poszkodowani ochroniarze zostali zabrani do szpitala na badania – komentuje Grzegorz Jaroszewicz, rzecznik prasowy Komendy Miejskiej Policji w Gorzowie.

Policjanci zatrzymali złodzieja i przewieźli go do komendy. Mężczyzna jest agresywny i wulgarny, nie chce współpracować z policją i podać swoich danych. - Będziemy prowadzić czynności w tej sprawie – podkreśla Jaroszewicz.

Jakie zarzuty może usłyszeć zatrzymany mężczyzna? Może odpowiadać nawet za kradzież rozbójniczą, za co grozi do 10 lat pozbawienia wolności.

Dziękujemy, że jesteś z nami i przeczytałaś/eś nasz artykuł do końca. Bądź na bieżąco! Obserwuj nas w Wiadomościach GoogleWięcej takich artykułów znajdziesz na stronie głównej gorzowianin.com


Podziel się

Komentarze

Imprezy


Pozostałe wiadomości