• Dziś 27°/16°
  • Jutro 19°/13°
  • Pojutrze 23°/14°
  • Jakość powietrza (CAQI): 23 Wspaniałe powietrze! Idealny dzień na wyjście.
Wiadomości

Niedługo rusza nabór do gorzowskich podstawówek

7 marca 2022, 18:19
fot. Bartłomiej Nowosielski, Urząd Miasta Gorzowa
W poniedziałek 14 marca rozpocznie się nabór do szkół podstawowych na terenie miasta Gorzowa. Do klas pierwszych będą przyjmowane dzieci urodzone w 2015 roku. Lista przyjętych zostanie ogłoszona 23 maja.

Na terenie Gorzowa funkcjonuje 20 publicznych szkół podstawowych. W poniedziałek 14 marca rozpocznie się elektroniczna rekrutacja gorzowskich podstawówek Do klas pierwszych będą przyjmowane dzieci urodzone w 2015 roku. 
Rekrutacja elektroniczna do szkół podstawowych potrwa do 13 kwietnia. Nabór będzie prowadzony na stronie Urzędu Miasta Gorzowa – bezpośredni link znajdziesz TUTAJ.

Z kolei 28 kwietnia zostaną ogłoszone listy kandydatów zakwalifikowanych oraz niezakwalifikowanych. Od 29 kwietnia do 20 maja  rodzice mają czas, aby potwierdzić pisemnie wolę przyjęcia dziecka do szkoły. Lista przyjętych zostanie ogłoszona 23 maja.

Natomiast rekrutacja uzupełniająca potrwa od 24 maja do 6 czerwca. Wyniki naboru uzupełniającego zostaną ogłoszone 1 lipca.

Dziękujemy, że jesteś z nami i przeczytałaś/eś nasz artykuł do końca. Bądź na bieżąco! Obserwuj nas w Wiadomościach Google. Więcej informacji z Gorzowa znajdziesz na stronie głównej portalu gorzowianin.com


Podziel się

Komentarze

Zobacz także

Imprezy


Pozostałe wiadomości