Wiadomości

Filharmonia zaprasza na koncert "Solidarni z Ukrainą"

3 marca 2022, 12:37
100 złotych - tyle kosztuje bilet - cegiełka na koncert charytatywny „Solidarni z Ukrainą”. Całkowity dochód zostanie przeznaczone na rzecz „Fundacji Ukraina”.

Filharmonia Gorzowska podjęła działania mające na celu wsparcie społeczności ukraińskiej. W tym celu we współpracy z „Fundacją Ukraina” oraz znakomitymi artystkami Olgą i Natalią Pasiecznik organizuje koncert charytatywny.

Podczas koncertu usłyszymy poruszające pieśni ukraińskie w wykonaniu sióstr Olgi oraz Natalii Pasiecznik, które urodziły się w Równem na Ukrainie. Olga  Pasiecznik jest jedną z najbardziej uznanych w świecie  sopranistek, a Natalia Pasiecznik jest pianistką i profesorem Królewskiej Akademii Muzycznej w Sztokholmie.

- Kupno biletów i uczestnictwo w koncercie to kolejna forma wsparcia, jaką możemy ofiarować naszym sąsiadom zza wschodniej granicy - mówi Marta Liberkowska, Dyrektor Wydział Promocji i Informacji Urzędu Miasta w Gorzowie Wielkopolskim.

Początek o godzinie 17.00. Bilety w cenie 100 zł dostępne są w kasie oraz na stronie internetowej Filharmonii Gorzowskiej: https://bilety.filharmoniagorzowska.pl/rezerwacja/numerowane.html?id=214&idt=0b818c9962779bdf3c5e2ef841984226

Chcesz być na bieżąco? Obserwuj nas na Google News
Jesteś świadkiem ważnego wydarzenia? Coś Cię denerwuje? Nagrałeś film lub zrobiłeś zdjęcie? Daj nam znać!
tel. +48 450 066 400
Wyślij nam wiadomość poprzez Messengera lub WhatsAppa

Podziel się

Komentarze

Imprezy


Pozostałe wiadomości