Wiadomości

17-latek za kierownicą volkswagena zderzył się z chevroletem

13 lutego 2022, 15:19
fot. OSP Lipki Wielkie
Do groźnie wyglądającego zdarzenia drogowego doszło w Starym Polichnie. 17-latek za kierownicą volkswagena w trakcie wyprzedzania innych pojazdów, doprowadził do czołowo-bocznego zderzenia z chevroletem. Wobec 17-latka zostanie sporządzony wniosek o ukaranie do sądu.

W niedzielne popołudnie 13 lutego o godz. 13.51 dyżurny gorzowskiej straży pożarnej otrzymał zgłoszenie o wypadku drogowym w miejscowości Stare Polichno. Na miejsce zostały wysłane trzy zastępy straży pożarnej, policja i pogotowie.

Jak się okazało, na wjeździe do Starego Polichna od strony Santoka doszło do zderzenia volkswagena passata z busem marki chevrolet. Kierujący busem marki chevrolet jechał drogą wojewódzką nr 158 w stronę Santoka, natomiast kierowca volkswagena poruszał się w kierunku Starego Polichna. 

- Kierujący samochodem osobowym marki volkswagen przed samym wjazdem do miejscowości Stare Polichno zaczął wyprzedzać ciąg pojazdów, doprowadzając do zderzenia czołowo-bocznego z prawidłowo jadącym busem marki chevrolet, który ciągnął przyczepkę z drewnem. Okazało się, że za volkswagenem kierował 17-latek, który w ogóle nie powinien znaleźć się za kierownicą pojazdu. Policjanci sporządzą wobec 17-latka wniosek o ukaranie do sądu – mówi Magdalena Ziętek z  Komendy Miejskiej Policji w Gorzowie.

Nastolatek uskarża się na ból w klatce piersiowej, trafił pod opiekę pogotowia ratunkowego. 17-latek odpowie nie tylko za prowadzenie pojazdu bez uprawnień, ale również za spowodowanie zdarzenia drogowego. 

 

Chcesz być na bieżąco? Obserwuj nas na Google News
Jesteś świadkiem ważnego wydarzenia? Coś Cię denerwuje? Nagrałeś film lub zrobiłeś zdjęcie? Daj nam znać!
tel. +48 450 066 400
Wyślij nam wiadomość poprzez Messengera lub WhatsAppa

Fotoreportaż


1/4 Zderzenie volkswagena z chevroletem

1/4 Zderzenie volkswagena z chevroletem

2/4 Zderzenie volkswagena z chevroletem

2/4 Zderzenie volkswagena z chevroletem

3/4 Zderzenie volkswagena z chevroletem

3/4 Zderzenie volkswagena z chevroletem

4/4 Zderzenie volkswagena z chevroletem

4/4 Zderzenie volkswagena z chevroletem

Podziel się

Komentarze

Zobacz także

Imprezy


Pozostałe wiadomości