• Dziś 10°/1°
  • Jutro 10°/3°
  • Pojutrze /4°
  • Jakość powietrza (CAQI): 10 Wspaniałe powietrze! Idealny dzień na wyjście.
Wiadomości

Awantura z użyciem noża w autobusie MZK

11 lutego 2022, 15:50
zdjęcie poglądowe
W piątkowe południe doszło do awantury z użyciem noża w autobusie linii 124 Miejskiego Zakładu Komunikacji w Gorzowie. Mężczyzna, który miał nóż uciekł z pojazdu. Policjanci zabezpieczyli monitoring znajdujący się w autobusie.

- W autobusie linii 124 przy ul. Czereśniowej doszło do bójki z użyciem noża. Gościu z nożem uciekł – napisał do redakcji portalu gorzowianin.com czytelnik Wojtek. Jak się okazało, faktycznie w piątek 11 lutego o godz. 12.28 dyżurny Komendy Miejskiej Policji w Gorzowie otrzymał zgłoszenie o awanturze z użyciem noża w autobusie linii 124, który jechał w kierunku „Prefadom”. Na miejsce został wysłany policyjny radiowóz.

- Policjanci otrzymali zgłoszenie, że w autobusie linii 124 doszło do awantury z użyciem noża. Mężczyzna, który miał posiadać przy sobie nóż, zaciągnął hamulec ręczny i uciekł. Na szczęście nikt nie odniósł obrażeń. Prowadzimy postępowanie w tej sprawie. Policjanci wyjaśniają okoliczności zdarzenia oraz ustalają personalia mężczyzny – mówi Magdalena Ziętek z Komendy Miejskiej Policji w Gorzowie.

Aby ustalić dokładnie co się stało oraz spróbować ustalić sprawcę, policjanci zwrócili się do Miejskiego Zakładu Komunikacji w Gorzowie o zabezpieczenie nagrania z monitoringu. 

Dziękujemy, że jesteś z nami i przeczytałaś/eś nasz artykuł do końca. Bądź na bieżąco! Obserwuj nas w Wiadomościach Google. Więcej informacji z Gorzowa znajdziesz na stronie głównej portalu gorzowianin.com


Podziel się

Komentarze

Zobacz także

Imprezy


Pozostałe wiadomości