Wiadomości

W Gorzowie zostanie wybudowany Aldi i Max Burgers

31 stycznia 2022, 09:51
fot. wizualizacja Rock Park One.
Jeszcze w tym roku ma zostać wybudowany pierwszy w Gorzowie sklep Aldi, a tuż obok niego Max Burgers. Niemiecki dyskont oraz szwedzka restauracja powstaną na działce przy ul. Warszawskiej.

Za każdym razem, kiedy portal gorzowianin.com informuje o kolejnych inwestycjach komercyjnych i budowie parków handlowych, mieszkańcy podkreślają, że w Gorzowie przydałyby się marki sklepów, których w naszym mieście jeszcze nie ma. Wielokrotnie nasi czytelnicy w komentarzach wskazywali, że w Gorzowie przydałby się dyskont Aldi. Mamy zatem dobrą wiadomość dla tych osób, ponieważ jeszcze w tym roku w Gorzowie zostanie wybudowany sklep Aldi.

Jak dowiedział się portal gorzowianin.com, niemiecki dyskont zostanie wybudowany na działce przy ul. Warszawskiej pomiędzy rondem Santockim, a skrzyżowaniem z ul. Głowackiego. Obecnie znajduje się tam kompleks budynków – opuszczony budynek mieszkalny, budynek gdzie były autoczęści oraz hurtownia elektroniczna. Inwestor, czyli firma Rock Park One złożyła w piątek 21 stycznia wniosek o pozwolenie na rozbiórkę budynku mieszkalnego, budynku handlowo-usługowego oraz budynku handlowego. 

Jak informuje inwestor, na działce zostanie wybudowany nie tylko sklep Aldi, ale obok powstanie również szwedzka restauracja Max Burgers – wcześniej w planach było otwarcie w tym miejscu KFC. Obecnie sieć Max Burgers posiada w Polsce 16 burgerowni, najbliższa znajduje się w Poznaniu. Na terenie kompleksu zostanie wybudowanych również 60 miejsc parkingowych. Całość powinna zostać wybudowana jeszcze w 2022 roku, następnie obiekty trzeba będzie jeszcze wyposażyć.

- Sieć Max Burgers jest na etapie dużej ekspansji na rynek Polski. Mamy nadzieję, że mieszkańcy Gorzowa będą zadowoleni z tego wyboru. W IV kwartale 2022 roku powinien zostać otwarty Max Burger, natomiast otwarcie sklepu Aldi planowane jest na I kwartał 2023 roku – mówi Michał Osadczuk z firmy Rock Park One.

Chcesz być na bieżąco? Obserwuj nas na Google News
Jesteś świadkiem ważnego wydarzenia? Coś Cię denerwuje? Nagrałeś film lub zrobiłeś zdjęcie? Daj nam znać!
tel. +48 450 066 400
Wyślij nam wiadomość poprzez Messengera lub WhatsAppa

Podziel się

Komentarze

Zobacz także

Imprezy


Pozostałe wiadomości