Wiadomości

Dramatyczny wypadek na pasach. Kierowca jeepa potrącił troje nastolatków

23 stycznia 2022, 19:45
fot. Wypadki Gorzów
Do dramatycznego wypadku na oznakowanym przejściu dla pieszych doszło w niedzielę w Kostrzynie nad Odrą. Kierujący jeepem potrącił na pasach troje nastolatków.

W niedzielę 23 stycznia o godz. 18.59 dyżurny gorzowskiej policji otrzymał zgłoszenie o wypadku na przejściu dla pieszych przy ul. Sikorskiego w Kostrzynie nad Odrą. Na miejsce zostały wysłane trzy zastępy straży pożarnej, policja i pogotowie.

Okazało się, że pasach na wysokości sklepu Intermarche w ciągu drogi krajowej nr 31 kierujący samochodem terenowym marki jeep potrącił trójkę nastolatków. Siła uderzenia była na tyle duża, że potrącone osoby upadły kilka metrów od przejścia dla pieszych.

Na miejscu pracuje policja, która wyjaśnia okoliczności tego dramatycznego wypadku. - 61-letni kierujący samochodem marki jeep potrącił na pasach troje nastolatków. To dwie dziewczyny w wieku 14 i 16 lat oraz 16-letni chłopak. W wyniku wypadku jedna z dziewczyn doznała urazu brzucha, natomiast dwie pozostałe osoby doznały złamań. Wszyscy zostali przetransportowani do szpitala – komentuje Magdalena Ziętek z Komendy Miejskiej Policji w Gorzowie.

Droga krajowa nr 31 w miejscu wypadku jest zablokowana.

Chcesz być na bieżąco? Obserwuj nas na Google News
Jesteś świadkiem ważnego wydarzenia? Coś Cię denerwuje? Nagrałeś film lub zrobiłeś zdjęcie? Daj nam znać!
tel. +48 450 066 400
Wyślij nam wiadomość poprzez Messengera lub WhatsAppa

Podziel się

Komentarze

Imprezy


Pozostałe wiadomości