Wiadomości

Obywatelskie zatrzymanie pijanego kierowcy. Uderzył w dwa auta i latarnię

20 stycznia 2022, 16:13
fot. czytelnik Kamil
W czwartkowe popołudnie na os. Górczyn w Gorzowie doszło do obywatelskiego zatrzymania pijanego kierowcy forda. Mężczyzna wcześniej uderzył w dwa inne auta oraz w latarnię. 41-latek miał w swoim organizmie 2,4 promila alkoholu.

Do redakcji portalu gorzowianin.com zgłosił się czytelnik Kamil z pytaniem, co wydarzyło się na rondzie Niepodległości przed godz. 15 w czwartek 20 stycznia. - Na chodniku przy rondzie stoją rozbite auta. Wiecie co się stało? - napisał nasz czytelnik.

Okazało się, że doszło do obywatelskiego zatrzymania kierowcy, który uderzył wcześniej dwa pojazdy oraz latarnię, a następnie próbował uciekać z miejsca zdarzenia.

- Mężczyzna kierujący fordem cofał na parkingu przy Tesco. W trakcie manewru cofania uderzył w ciężarówkę marki MAN i odjechał z miejsca zdarzenia w kierunku ronda Niepodległości. Kierujący fordem będąc już na rondzie uderzył w tył toyoty i próbując cofać, aby uciec z miejsca kolizji, uderzył w latarnię. Mężczyzna został zatrzymany przez świadków zdarzenia. Okazało się, że 41-letni mężczyzna miał w swoim organizmie 2,4 promila alkoholu – opowiada Magdalena Ziętek z Komendy Miejskiej Policji w Gorzowie.

Mężczyzna odpowie za jazdę pod wpływem alkoholu, spowodowanie dwóch kolizji oraz ucieczkę z miejsca zdarzenia.

Chcesz być na bieżąco? Obserwuj nas na Google News
Jesteś świadkiem ważnego wydarzenia? Coś Cię denerwuje? Nagrałeś film lub zrobiłeś zdjęcie? Daj nam znać!
tel. +48 450 066 400
Wyślij nam wiadomość poprzez Messengera lub WhatsAppa

Podziel się

Komentarze

Zobacz także

Imprezy


Pozostałe wiadomości