• Dziś 25°/17°
  • Jutro 28°/18°
  • Jakość powietrza (CAQI): 4
Wiadomości

Seria wypadków pod Gorzowem [zdjęcia]

18 stycznia 2022, 09:29
śliskiej nawierzchni. W Zdroisku zderzyły się dwa pojazdy, na drodze z Wawrowa do Janczewa trzy, a w Nowinach Wielkich doszło do dachowania.

Od samego rana we wtorek 18 stycznia były trudne warunki na drogach, miejscami występowało oblodzenie - było po prostu ślisko. Niestety w okolicach Gorzowa doszło do kilku zdarzeń drogowych. Po godz. 6 rano na drodze z Wawrowa do Janczewa doszło do zderzenia trzech pojazdów osobowych - jedno z aut dachowało. Na szczęście nikomu, nic się nie stało.

 O godz. 6.52 strażacy dostali zgłoszenie o zderzeniu dwóch pojazdów - busa i osobówki marki citroen przy ul. Strzeleckiej w Zdroisku. Na miejsce został wysłany jeden zastęp straży pożarnej i policja. - Kobieta kierująca citroenem C3 prawdopodobnie nie dostosowała prędkości do warunków panujących na drodze, wpadła w poślizg i zjechała na przeciwległy pas, gdzie zderzyła się z busem marki citroen. Kobieta doznała urazu nogi, została zabrana do szpitala – opowiada Grzegorz Jaroszewicz, rzecznik prasowy Komendy Miejskiej Policji w Gorzowie. 

Następnie o godz. 8.14 doszło do wypadku w Nowinach Wielkich. Na miejsce zostały wysłane trzy zastępy straży pożarnej, policja i pogotowie. - Doszło tam do dachowania samochodu marki BMW. Kierowca prawdopodobnie nie dostosował prędkości do warunków panujących na drodze, wpadł w poślizg, zjechał na pobocze i auto dachowało. Poszkodowany został pasażer, trafił do szpitala – mówi Jaroszewicz.. 

FotoreportażPodziel się

Komentarze

Zobacz także

Imprezy


Pozostałe wiadomości