Wiadomości

Czytelnicy: Dlaczego śmigłowiec lata nad Gorzowem?

17 stycznia 2022, 23:38
fot. Pixabay
W poniedziałek późnym wieczorem nad Gorzowem było słychać i widać przelatujący wielokrotnie śmigłowiec. Mieszkańcy Gorzowa dopytywali się, co się stało i dlaczego śmigłowiec cały czas lata nad miastem.

W poniedziałkowy wieczór 17 stycznia po godz. 22 do portalu gorzowianin.com zaczęli zgłaszać się czytelnicy, którzy dopytywali się, co się dzieje w Gorzowie, że nad miastem ciągle lata śmigłowiec. 

- Nad Gorzowem krąży jakiś niezidentyfikowany śmigłowiec. Lata bardzo nisko i krąży z jednego końca miasta na drugi – napisał Dawid. - Kogo szuka helikopter w trójkącie Walczaka, Piłsudskiego, Górczyńska? - pytał się z kolei czytelnik Filip. - Co to się dzieje? Helikopter lata cały czas od prawie godziny. Na dodatek nisko, czyżby coś rozsypali? - dopytywała się Monika. - Czy wiedzą coś państwo na temat latającego helikoptera w tą i z powrotem. Nad Kwadratem przeleciał już chyba szósty raz – napisała czytelniczka Kasia. 

Uspokajamy, nic się nie dzieje. To nocne ćwiczenia pilotów śmigłowca Lotniczego Pogotowia Ratunkowego. Piloci ratownika24 odbywają szkolenia z lotów w noktowizji. To już kolejne wieczorno-nocne ćwiczenia załogi gorzowskiego śmigłowca LPR w ostatnim czasie.

- Niech się szkolą jak najwięcej, ale niech zdobyte umiejętności przydają się jak najrzadziej – podkreślał czytelnik Filip, kiedy nasza redakcja wyjaśniła, że są to ćwiczenia.

Chcesz być na bieżąco? Obserwuj nas na Google News
Jesteś świadkiem ważnego wydarzenia? Coś Cię denerwuje? Nagrałeś film lub zrobiłeś zdjęcie? Daj nam znać!
tel. +48 450 066 400
Wyślij nam wiadomość poprzez Messengera lub WhatsAppa

Podziel się

Komentarze

Imprezy


Pozostałe wiadomości