• Dziś -2°/-6°
  • Jutro -1°/-4°
  • Pojutrze -1°/-6°
  • Jakość powietrza (CAQI): 71 Bywało lepiej… To nie jest najlepszy dzień na wyjście.
Wiadomości

Czytelnicy: Dlaczego śmigłowiec lata nad Gorzowem?

17 stycznia 2022, 23:38
fot. Pixabay
W poniedziałek późnym wieczorem nad Gorzowem było słychać i widać przelatujący wielokrotnie śmigłowiec. Mieszkańcy Gorzowa dopytywali się, co się stało i dlaczego śmigłowiec cały czas lata nad miastem.

W poniedziałkowy wieczór 17 stycznia po godz. 22 do portalu gorzowianin.com zaczęli zgłaszać się czytelnicy, którzy dopytywali się, co się dzieje w Gorzowie, że nad miastem ciągle lata śmigłowiec. 

- Nad Gorzowem krąży jakiś niezidentyfikowany śmigłowiec. Lata bardzo nisko i krąży z jednego końca miasta na drugi – napisał Dawid. - Kogo szuka helikopter w trójkącie Walczaka, Piłsudskiego, Górczyńska? - pytał się z kolei czytelnik Filip. - Co to się dzieje? Helikopter lata cały czas od prawie godziny. Na dodatek nisko, czyżby coś rozsypali? - dopytywała się Monika. - Czy wiedzą coś państwo na temat latającego helikoptera w tą i z powrotem. Nad Kwadratem przeleciał już chyba szósty raz – napisała czytelniczka Kasia. 

Uspokajamy, nic się nie dzieje. To nocne ćwiczenia pilotów śmigłowca Lotniczego Pogotowia Ratunkowego. Piloci ratownika24 odbywają szkolenia z lotów w noktowizji. To już kolejne wieczorno-nocne ćwiczenia załogi gorzowskiego śmigłowca LPR w ostatnim czasie.

- Niech się szkolą jak najwięcej, ale niech zdobyte umiejętności przydają się jak najrzadziej – podkreślał czytelnik Filip, kiedy nasza redakcja wyjaśniła, że są to ćwiczenia.

Dziękujemy, że jesteś z nami i przeczytałaś/eś nasz artykuł do końca. Bądź na bieżąco! Obserwuj nas w Wiadomościach Google.


Podziel się

Komentarze

Imprezy


Pozostałe wiadomości