• Dziś /-2°
  • Jutro /-2°
  • Pojutrze /-1°
  • Jakość powietrza (CAQI): 11 Wspaniałe powietrze! Idealny dzień na wyjście.
Wiadomości

Uwaga, na drogach i chodnikach będzie ślisko!

12 stycznia 2022, 16:54
fot. czytelnik
IMGW ostrzega przed marznącymi opadami deszczu lub mżawki powodującej gołoledź na drogach na terenie Gorzowa i powiatu gorzowskiego. Ślisko będzie również na chodnikach. Ostrzeżenie pierwszego stopnia obowiązuje do czwartkowego poranka.

Instytut Meteorologii i Gospodarki Wodnej ostrzega przed oblodzeniem na terenie Gorzowa i powiatu gorzowskiego. Ostrzeżenie pierwszego stopnia obowiązuje od środy 12 stycznia do godz. 8 rano w czwartek 13 stycznia. Według prognoz możemy spodziewać się opadów marznącego deszczu lub mżawki powodującej gołoledź na drogach. 

Ostrzeżenie dotyczy również pieszych, którzy muszą uważać na śliskie i oblodzone chodniki. Najgorsza sytuacja będzie na osiedlowych uliczkach i chodnikach, gdzie służby dotrą na sam koniec.

Pod ostatnim oblodzeniu, które miało miejsce pod koniec grudnia, do Szpitalnego Oddziału Ratunkowego trafiło kilkadziesiąt osób z urazami rąk, nóg czy głowy. Więcej na ten temat przeczytasz w artykule „SOR w Gorzowie przeżywa oblężenie”.

Dziękujemy, że jesteś z nami i przeczytałaś/eś nasz artykuł do końca. Bądź na bieżąco! Obserwuj nas w Wiadomościach Google. Więcej informacji z Gorzowa znajdziesz na stronie głównej portalu gorzowianin.com


Podziel się

Komentarze

Imprezy


Pozostałe wiadomości