Wiadomości

Anders Thomsen: Gorzów idzie po złoto

7 stycznia 2022, 12:37
foto: Patryk Stachowiak, https://www.facebook.com/studio66patryk/
Anders Thomsen, który od 2019 roku związany jest ze Stalą Gorzów stawia ambitne cele na przyszły sezon. Duńczyk wierzy w drużynę i zna jej możliwości, dlatego też głośno i otwarcie mówi o złocie.

Betard Sparta Wrocław zdominowała rywalizacje w 2021 roku. Wrocławianie zdobyli mistrzowski laur po finałowym spotkaniu z Motorem Lublin. Kibice nie są do końca przekonani, że znajdzie się drużyna, która może powstrzymać Spartę przed obroną tytułu. Thomsen ma inne zdanie. Uważa on, że Stal jest w stanie pokonać aktualnych mistrzów i sięgnąć po złoty medal. - Jest kilka mocny zespołów, ale my również jesteśmy w tym gronie. Dobrze wiem, że Wrocław jest dobry na domowym torze i ciężko będzie ich pokonać. Jednakże wszystko może się wydarzyć. Każdy z nas jeździ na dwóch kołach. O wszystkim zadecyduje dyspozycja dnia - mówi Duńczyk na łamach fimspeedway.com. - Pora, abyśmy stanęli na najwyższym stopniu podium. Mamy brąz i srebro. Gorzów idzie po złoto.

Anders nie ma wątpliwości, że w drużynie panuje dobra atmosfera. - Wszyscy się dobrze znamy. Jest to świetna drużyna z ciekawymi nazwiskami. Jestem szczęśliwy, że zostałem tutaj na kolejny rok. Mam dobre kontakty z zawodnikami, ale i nie tylko. Jeżeli w drużynie panuje dobra atmosfera, wszystko jest możliwe - stwierdza.

Więcej na ten temat przeczytacie w artykule pt.:Anders Thomsen chce złotego medalu. „Gorzów idzie po złoto” na portalu speedwaynews.pl

Chcesz być na bieżąco? Obserwuj nas na Google News
Jesteś świadkiem ważnego wydarzenia? Coś Cię denerwuje? Nagrałeś film lub zrobiłeś zdjęcie? Daj nam znać!
tel. +48 450 066 400
Wyślij nam wiadomość poprzez Messengera lub WhatsAppa

Podziel się

Komentarze

Imprezy


Pozostałe wiadomości