Wiadomości

Anders Thomsen: Gorzów idzie po złoto

7 stycznia 2022, 12:37
foto: Patryk Stachowiak, https://www.facebook.com/studio66patryk/
Anders Thomsen, który od 2019 roku związany jest ze Stalą Gorzów stawia ambitne cele na przyszły sezon. Duńczyk wierzy w drużynę i zna jej możliwości, dlatego też głośno i otwarcie mówi o złocie.

Betard Sparta Wrocław zdominowała rywalizacje w 2021 roku. Wrocławianie zdobyli mistrzowski laur po finałowym spotkaniu z Motorem Lublin. Kibice nie są do końca przekonani, że znajdzie się drużyna, która może powstrzymać Spartę przed obroną tytułu. Thomsen ma inne zdanie. Uważa on, że Stal jest w stanie pokonać aktualnych mistrzów i sięgnąć po złoty medal. - Jest kilka mocny zespołów, ale my również jesteśmy w tym gronie. Dobrze wiem, że Wrocław jest dobry na domowym torze i ciężko będzie ich pokonać. Jednakże wszystko może się wydarzyć. Każdy z nas jeździ na dwóch kołach. O wszystkim zadecyduje dyspozycja dnia - mówi Duńczyk na łamach fimspeedway.com. - Pora, abyśmy stanęli na najwyższym stopniu podium. Mamy brąz i srebro. Gorzów idzie po złoto.

Anders nie ma wątpliwości, że w drużynie panuje dobra atmosfera. - Wszyscy się dobrze znamy. Jest to świetna drużyna z ciekawymi nazwiskami. Jestem szczęśliwy, że zostałem tutaj na kolejny rok. Mam dobre kontakty z zawodnikami, ale i nie tylko. Jeżeli w drużynie panuje dobra atmosfera, wszystko jest możliwe - stwierdza.

Więcej na ten temat przeczytacie w artykule pt.:Anders Thomsen chce złotego medalu. „Gorzów idzie po złoto” na portalu speedwaynews.pl


Podziel się

Komentarze

Zobacz także

Imprezy


Pozostałe wiadomości