• Dziś 23°/13°
  • Jutro 27°/17°
  • Pojutrze 27°/15°
  • Jakość powietrza (CAQI): 13 Wspaniałe powietrze! Idealny dzień na wyjście.
Wiadomości

Zderzenie kii z BMW i staranowane ogrodzenie [zdjęcia]

6 stycznia 2022, 15:56
fot. OSP Kłodawa
W czwartkowe popołudnie w podgorzowskiej Kłodawie doszło do zdarzenia drogowego. Kierujący kią wymusił pierwszeństwo przejazdu i doprowadził do zderzenia z BMW, które następnie staranowało ogrodzenie. Kierowca kii dostał 1450 zł mandatu.

W czwartek 6 stycznia o godz. 14.09 dyżurny gorzowskiej straży pożarnej otrzymał zgłoszenie o wypadku z udziałem dwóch pojazdów przy ul. Leśnej w Kłodawie. Na miejsce zostały wysłane dwa zastępy straży pożarnej oraz policja.

Okazało się, że doszło do zderzenia auta marki kia z suvem BMW. Według ustaleń policjantów kierujący samochodem osobowym marki kia, wyjeżdżając z drogi podporządkowanej nie ustąpił pierwszeństwa prawidłowo jadącemu kierowcy BMW. W wyniku zderzenia, kierujący BMW uderzył staranował ogrodzenie domku jednorodzinnego.

- Na szczęście nikomu nic się nie stało, a zdarzenie zostało zakwalifikowane jako kolizja. Sprawca kolizji został ukarany mandatem w wysokości 1450 zł – mówi Grzegorz Jaroszewicz, rzecznik prasowy Komendy Miejskiej Policji w Gorzowie.

Dziękujemy, że jesteś z nami i przeczytałaś/eś nasz artykuł do końca. Bądź na bieżąco! Obserwuj nas w Wiadomościach Google. Więcej informacji z Gorzowa znajdziesz na stronie głównej portalu gorzowianin.com

Fotoreportaż


1/4 Zderzenie kii z BMW w Kłodawie

1/4 Zderzenie kii z BMW w Kłodawie

2/4 Zderzenie kii z BMW w Kłodawie

2/4 Zderzenie kii z BMW w Kłodawie

3/4 Zderzenie kii z BMW w Kłodawie

3/4 Zderzenie kii z BMW w Kłodawie

4/4 Zderzenie kii z BMW w Kłodawie

4/4 Zderzenie kii z BMW w Kłodawie

Podziel się

Komentarze

Zobacz także

Imprezy


Pozostałe wiadomości