• Dziś /-2°
  • Jutro /-1°
  • Pojutrze 11°/2°
  • Jakość powietrza (CAQI): 8 Wspaniałe powietrze! Idealny dzień na wyjście.
Wiadomości

Gorzów: Nie masz choinki? Możesz ją dostać za darmo od RMF FM

15 grudnia 2021, 10:14
fot. materiały prasowe RMF FM
W czwartek 16 grudnia RMF FM będzie rozdawać choinki mieszkańcom Gorzowa. Świąteczny konwój pojawi się na Starym Rynku o godz. 9 rano. Na gorzowian czeka blisko 500 drzewek.

„Choinki pod choinkę” to organizowana od 2000 roku akcja radia RMF FM – rozgłośnia tej zimy odwiedzi 14 miast, rozdając tysiące pachnących, zielonych drzewek, a także upominki, gadżety radia, świąteczne pierniki oraz częstując gorącą kawą.

Na tegorocznej trasie RMF FM znalazł się również Gorzów. Świąteczny konwój pojawi się w czwartek 16 grudnia na Starym Rynku. Akcja rozdawania choinek rozpocznie się o godz. 9 rano. Na gorzowian czeka blisko 500 świątecznych drzewek.

-  Oprócz choinek, na mieszkańców czekają również konkursy, animacje dla najmłodszych i karaoke z kolędami. Z bożonarodzeniowego miasteczka RMF FM nadawać na żywo będą reporterzy naszej stacji, a ich relacji słuchać będzie można na bieżąco na antenie rozgłośni. Rozmawiać będą z uczestnikami o atmosferze na miejscu, o oczekiwaniu na święta czy bożonarodzeniowych spotkaniach – mówi Krzysztof Głowiński, rzecznik prasowy grupy RMF.

Akcja „Choinki pod choinkę” potrwa około 1,5 godziny. Następnie świąteczny konwój wyruszy w kierunku Zielonej Góry. 

Dziękujemy, że jesteś z nami i przeczytałaś/eś nasz artykuł do końca. Bądź na bieżąco! Obserwuj nas w Wiadomościach Google. Więcej informacji z Gorzowa znajdziesz na stronie głównej portalu gorzowianin.com


Podziel się

Komentarze

Zobacz także

Imprezy


Pozostałe wiadomości