• Dziś 21°/12°
  • Jutro 25°/15°
  • Pojutrze 25°/14°
  • Jakość powietrza (CAQI): 23 Wspaniałe powietrze! Idealny dzień na wyjście.
Wiadomości

Kierujący audi potrącił rowerzystę

25 listopada 2021, 15:59
fot. Wypadki Gorzów
W czwartkowe popołudnie na oznakowanym przejeździe rowerowym przy ul. Słowiańskiej doszło do potrącenie rowerzysty przez kierującego samochodem osobowym marki audi. Potrącony rowerzysta został zabrany do szpitala.

Do zdarzenia doszło około godz. 15.15 w czwartek 25 listopada przy ul. Słowiańskiej w Gorzowie. Kierujący samochodem osobowym marki audi potrącił rowerzystę na oznakowanym przejeździe rowerowym. Do potrącenia doszło na wjeździe na parking Słowianki.

- 51-letni rowerzysta zjeżdżał w dół ul. Słowiańską w kierunku skrzyżowania z ul. Kosynierów Gdyńskich, natomiast 33-letni mężczyzna kierujący audi zjeżdżał na parking Słowianki i potrącił rowerzystę. Kierowca tłumaczył się, że nie zauważył rowerzysty – opowiada Grzegorz Jaroszewicz, rzecznik prasowy Komendy Miejskiej Policji w Gorzowie.

Według relacji kierowcy audi, zatrzymał się przed przejazdem, aby przepuścić osobę na hulajnodze, a kiedy ruszył, przed jego auto wjechał rowerzysta. 51-latek na rowerze odbił się od maski pojazdu i wpadł w krzaki. Potrącony mężczyzna został zabrany do szpitala - doznał złamań. Na miejscu pracują policjanci.

Dziękujemy, że jesteś z nami i przeczytałaś/eś nasz artykuł do końca. Bądź na bieżąco! Obserwuj nas w Wiadomościach Google. Więcej informacji z Gorzowa znajdziesz na stronie głównej portalu gorzowianin.com


Podziel się

Komentarze

Imprezy


Pozostałe wiadomości