Wiadomości

Kierujący audi potrącił rowerzystę

25 listopada 2021, 15:59
fot. Wypadki Gorzów
W czwartkowe popołudnie na oznakowanym przejeździe rowerowym przy ul. Słowiańskiej doszło do potrącenie rowerzysty przez kierującego samochodem osobowym marki audi. Potrącony rowerzysta został zabrany do szpitala.

Do zdarzenia doszło około godz. 15.15 w czwartek 25 listopada przy ul. Słowiańskiej w Gorzowie. Kierujący samochodem osobowym marki audi potrącił rowerzystę na oznakowanym przejeździe rowerowym. Do potrącenia doszło na wjeździe na parking Słowianki.

- 51-letni rowerzysta zjeżdżał w dół ul. Słowiańską w kierunku skrzyżowania z ul. Kosynierów Gdyńskich, natomiast 33-letni mężczyzna kierujący audi zjeżdżał na parking Słowianki i potrącił rowerzystę. Kierowca tłumaczył się, że nie zauważył rowerzysty – opowiada Grzegorz Jaroszewicz, rzecznik prasowy Komendy Miejskiej Policji w Gorzowie.

Według relacji kierowcy audi, zatrzymał się przed przejazdem, aby przepuścić osobę na hulajnodze, a kiedy ruszył, przed jego auto wjechał rowerzysta. 51-latek na rowerze odbił się od maski pojazdu i wpadł w krzaki. Potrącony mężczyzna został zabrany do szpitala - doznał złamań. Na miejscu pracują policjanci.

Chcesz być na bieżąco? Obserwuj nas na Google News
Jesteś świadkiem ważnego wydarzenia? Coś Cię denerwuje? Nagrałeś film lub zrobiłeś zdjęcie? Daj nam znać!
tel. +48 450 066 400
Wyślij nam wiadomość poprzez Messengera lub WhatsAppa

Podziel się

Komentarze

Imprezy


Pozostałe wiadomości