Wiadomości

Kierowcy autobusów MZK poszukiwani

24 listopada 2021, 12:38
fot. Anna Kluwak
Miejski Zakład Komunikacji w Gorzowie wystartował po raz pierwszy z projektem, w którym zachęca zarówno mężczyzn, jak i kobiety do zrobienia prawa jazdy kategorii D i pracy jako kierowca autobusu. Co istotne, chętne osoby muszą mieć co najmniej 21 lat. Nabór trwa do 17 grudnia.

„21+ na autobusy” to pierwsza edycja programu Miejskiego Zakładu Komunikacji w Gorzowie, który skierowany jest do osób, które mają co najmniej 21 lat i chciałyby zostać kierowcą autobusu. Wcześniej MZK szukało kierowców, którzy ukończyli co najmniej 24 lata. Teraz ta granica wieku została obniżona.

Miejski przewoźnik gwarantuje zatrudnienie w Miejskim Zakładzie Komunikacji na stanowisku kierowcy po uzyskaniu uprawnień na okres 3 lat. Co istotne, oferta jest skierowana zarówno do mężczyzn, jak i kobiet. MZK daje możliwość dofinansowania kosztów uzyskania prawa jazdy kategorii D wraz z kwalifikacją zawodową. Ponadto przewoźnik zapewnia pakiet socjalny.

Chętne osoby mogą składać swoje CV do środy 17 grudnia na adres m.pejski@mzk-gorzow.com.pl. Szczegółowe informacje na temat programu można uzyskać pod numerem telefonu 95 7287 808 lub 781 499 124.

Chcesz być na bieżąco? Obserwuj nas na Google News
Jesteś świadkiem ważnego wydarzenia? Coś Cię denerwuje? Nagrałeś film lub zrobiłeś zdjęcie? Daj nam znać!
tel. +48 450 066 400
Wyślij nam wiadomość poprzez Messengera lub WhatsAppa

Podziel się

Komentarze

Zobacz także

Imprezy


Pozostałe wiadomości