• Dziś 30°/19°
  • Jutro 27°/16°
  • Jakość powietrza (CAQI): 10
Wiadomości

Kierowcy autobusów MZK poszukiwani

24 listopada 2021, 12:38
fot. Anna Kluwak
Miejski Zakład Komunikacji w Gorzowie wystartował po raz pierwszy z projektem, w którym zachęca zarówno mężczyzn, jak i kobiety do zrobienia prawa jazdy kategorii D i pracy jako kierowca autobusu. Co istotne, chętne osoby muszą mieć co najmniej 21 lat. Nabór trwa do 17 grudnia.

„21+ na autobusy” to pierwsza edycja programu Miejskiego Zakładu Komunikacji w Gorzowie, który skierowany jest do osób, które mają co najmniej 21 lat i chciałyby zostać kierowcą autobusu. Wcześniej MZK szukało kierowców, którzy ukończyli co najmniej 24 lata. Teraz ta granica wieku została obniżona.

Miejski przewoźnik gwarantuje zatrudnienie w Miejskim Zakładzie Komunikacji na stanowisku kierowcy po uzyskaniu uprawnień na okres 3 lat. Co istotne, oferta jest skierowana zarówno do mężczyzn, jak i kobiet. MZK daje możliwość dofinansowania kosztów uzyskania prawa jazdy kategorii D wraz z kwalifikacją zawodową. Ponadto przewoźnik zapewnia pakiet socjalny.

Chętne osoby mogą składać swoje CV do środy 17 grudnia na adres m.pejski@mzk-gorzow.com.pl. Szczegółowe informacje na temat programu można uzyskać pod numerem telefonu 95 7287 808 lub 781 499 124.

Dziękujemy, że jesteś z nami i przeczytałaś/eś nasz artykuł do końca. Bądź na bieżąco! Obserwuj nas w Wiadomościach Google. Więcej informacji z Gorzowa znajdziesz na stronie głównej portalu gorzowianin.com


Podziel się

Komentarze

Zobacz także

Imprezy


Pozostałe wiadomości